Apsauginiai stikliukai telefonams

Norint apsaugoti jautrų telefono ekraną nuo smulkių įbrėžimų ar rimtesnių pažeidimų yra reikalingas specialus apsauginis stiklas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti apsauginių stikliukų: Apple iPhone, Samsung, OnePlus, Huawei ar Xiaomi bei kitų modelių telefonams.

Apsauginis stiklas telefonams yra dedamas ant ekrano arba telefono nugarėlės. Šie, dažniausiai aukšto atsparumo, iš grūdinto stiklo pagaminti gaminiai atremia įvairius svetimkūnius, nešvarumus ir kitus pavojingus objektus bei apsaugo jautrų ekraną nuo aplinkos poveikių. Jeigu norite ilgiau išlaikyti sveiką ir maksimaliai gerai atrodantį telefoną, jums tikrai bus reikalingi apsauginiai telefono stikliukai. Bene patogiausia juos internetu įsigyti būtent mūsų parduotuvėje – telefonubaterijos.lt.  

Aktyvūs filtrai

Apsauginių stikliukų telefonams rūšys

Produktų kataloge tikrai yra ne vienas telefono apsauginis stiklas. Kiekvienas produktas gali skirtis ne tik gamintoju, pavadinimu ar kaina, tačiau ir techninėmis savybėmis. Išmanydami jas nors ir truputį, galite priimti geresnį sprendimą prieš perkant bei įsigyti patį geriausią apsauginį stikliuką.

Labai nemaža dalis įprastų stikliukų yra gaminami iš specialiai apdirbto grūdinto stiklo. Šie produktai neblogai apsaugo ekraną nuo sutrenkimų ir įbrėžimų. Reikėtų prisiminti, kad per laiką grūdinto stiklo apsauginis stikliukas ko gero sutrūkinės ir suskils, tad jį reikės periodiškai keisti. Dėl kainos ir ganėtinai geros apsaugos jie yra labai populiarūs.

Polietileniniai (PET) telefono stikliukai taip pat yra labai populiarūs. Skirtingai nei grūdinto stiklo gaminiai, jie yra pakankamai lankstūs ir nesutrupa bei nelūžta. Šie stikliukai yra kiek retesni, tačiau labai pigūs.

Stiklo keramikos stikliukai telefonams  labai patinka tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės pojūčio, panašaus į tą, kurį jaučiame braukdami pirštu per neuždengtą ekraną.

Daug kam aktualūs ir 5D tipo telefono stikliukai. Jie yra skirti telefonams su lenktais šonais, kadangi šie apsauginiai stiklai uždengia ekraną iki pat krašto. Vidinė stiklo dalis yra padengta specialiais klijais, tad net stipresni sutrenkimai nesukelia tokių apkrovų, dėl kurių klijai atšoktų.

Telefono stikliukai taip pat turi vertinimo skalę. Kiekvienas kokybiškas produktas yra įvertintas skalėje nuo 1H (mažiausio) iki 10H (aukščiausio). Kuo arčiau 10H yra įvertinimas – tuo, teoriškai, labiau atsparus turėtų būti stikliukas.

iPhone apsauginiai stikliukai

Vieni iš populiariausių produktų šioje kategorijoje yra iPhone telefonams skirti stikliukai. Jeigu jums reikalingas iPhone SE, 7, iPhone 11, XS, 12, Pro Max ar kone bet kurio kito modelio Apple išmaniajam skirtas apsauginis stiliukas – mes turime jums ką pasiūlyti.

Pasirinkę prekių filtrą galėsite greitai susiaurinti rodomus rezultatus iki tol, kol jums bus matomas tik tinkamiausias iPhone apsauginis stiklas. Kiekvienos prekės puslapyje rasite daug svarbios informacijos apie patį stikliuką. Nepamirškite pasižiūrėti ne tik į kainą, tačiau ir ar stikliukas tinka jūsų modelio Apple išmaniajam. Komplektuose dažniausiai yra ir servetėlės bei kiti priedai, kurių reikia ekrano nuvalymui ir paruošimui stikliuko klijavimui.

Samsung apsauginiai stikliukai

Tarp populiariausių prekių šioje kategorijoje patenka ir apsauginiai stikliukai Samsung telefonams. Šio gamintojo modelių gama yra labai plati, todėl rūpinamės, kad kiekvienam klientui pavyktų rasti, kuris apsauginis stikliukas Samsung telefonui būtų geriausias.

Prekių asortimente yra Samsung S9 apsauginis stiklas, Galaxy S10, S20, S21, S22 modeliams tinkantys stikliukai, įvairių kitų Samsung flagmanų arba kitų serijų telefonams tinkančios prekės bei aksesuarai. Jeigu jus domina S9 ar kito modelio apsauginis stiklas, pasinaudokite prekių filtrais ar rikiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote.

Prekės puslapyje rasite svarbiausią informaciją apie stikliuką ir jo savybes. Įsitikinkite, kad tai yra būtent jūsų telefonui tinkantis aksesuaras, lengvai pridėkite jį į krepšelį bei įsigykite.

Apsauginių stikliukų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Telefonubaterijos.lt prekių asortimente yra įvairiausi telefono stikliukai. Kad ir koks Samsung, iPhone ar Xiaomi apsauginis stiklas yra reikalingas, prekių kataloge turėtumėte rasti būtent tai, ko ieškote.

Prekių filtrai ir rikiavimo įrankis padės susiaurinti paiešką patogesniam pirkimui. Tinkančias prekes įsidėkite į krepšelį ir galite padaryti internetinį užsakymą. Jį galėsite nemokamai atsiimti fizinėje parduotuvėje, kuri yra adresu S. Žukausko g.1, Vilnius. Siuntas taip pat galime pristatyti (nemokamai užsakymams nuo 30€) ir jūsų pasirinktu būdu. Nurodykite, koks jūsų miestas (Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir t.t.) ir pasirinkite artimiausią Omniva siuntų terminalą arba galime siuntą pristatyti registruotu paštu.

Paprastai siuntos visoje Lietuvoje yra pristatomos per 1-3 darbo dienas. Apsižvalgykite elektroninėje parduotuvėje, galbūt čia rasite ir daugiau naudingų priedų bei aksesuarų savo telefonams. Kilus klausimams, juos galite užduoti skambindami +370 673 57374 arba rašydami žinutes interneto puslapyje.