OnePlus 7T Pro apsauginiai stikliukai

Apsauginis stikliukas gali apsaugoti delikatų jūsų išmaniojo telefono ekraną nuo įdaužų, įbrėžimų ar kitų pažeidimų, kurie dažnai pasitaiko. Elektroninėje parduotuvėje Telefonubaterijos.lt jūs rasite platų priedų ir aksesuarų OnePlus 7T išmaniesiems telefonams asortimentą, tarp kurių patenka ir apsauginiai stikliukai šiam išmaniajam telefonui.

Pirkdami patys galėsite pasirinkti patogiausią būdą apmokėjimui ir pristatymui. Na, o jeigu prekes atsiimsite vietoje, jūsų telefonui stikliuką galės užklijuoti patyrę mūsų technikai. Tiesa, stikliuką nesunku užsiklijuoti ir patiems. Tam nereikia jokių ypatingų žinių ar didelės patirties.

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Bandykite ieškoti dar kartą

OnePlus 7T telefonų apsauginiai stikliukai internetu

OnePlus 7T apsauginį stikliuką labai paprasta įsigyti internetu. Šioje prekių kategorijoje jūs matysite būtent savo išmaniojo modeliui tinkančius stikliukus. Vieno mygtuko paspaudimu įsidėkite juos į krepšelį ir pasirūpinkite efektyvia telefono ekrano apsauga. Visi apsauginiai stikliukai turi savo prekės puslapį, kuriame galite rasti daug aktualios informacijos, kuri bus naudinga prieš pirkimą.

Apie OnePlus 7T telefonų apsauginius stikliukus

Apsauginiai stikliukai telefonams OnePlus 7T paprastai yra gaminami iš grūdinto stiklo. Jis yra pakankamai tvirtas, kad būtų atsparus įbrėžimams ar net įdaužoms. Tad jeigu telefonas kišenėje liečiasi su raktais ar netyčia iškrito iš rankų, tikimybė, kad ekranas bus pažeistas nėra didelė. Renkantis stikliuką svarbu atkreipti dėmesį į jo atsparumo klasę (H). Kuo aukštesnis jos skaičius, tuo tai yra aukštesnė atsparumo klasė ir tuo geriau jūsų telefono ekranas bus apsaugotas. Mūsų siūlomi apsauginiai stikliukai dažniausiai yra 9H – labai aukštos atsparumo klasės.

OnePlus 7T apsauginių stikliukų kaina

Apsauginio stikliuko kaina yra gerokai mažesnė nei naujo ekrano, tad investuoti į tokią apsaugą labai apsimoka. Jeigu norite OnePlus 7T apsauginius stikliukus pirkti pigiau, ieškokite akcijos ženklu pažymėtų prekių!