iPhone 13 Pro Max apsauginiai stikliukai

Pasirūpinkite savo Apple iPhone 13 Pro Max išmaniojo telefono ekranu su apsauginiu stikliuku. Iš Telefonubaterijos.lt galite patrauklia kaina ir labai paprastai, tiesiog internetu įsigyti aukštos kokybės, net 9H grūdinto stiklo apsauginius stikliukus. Lengvai užklijuojami stikliukai puikiai apsaugos nuo įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

Aktyvūs filtrai

iPhone 13 Pro Max telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Internetu ne tik patogu, tačiau ir apsimoka pirkti apsauginius stikliukus. Čia galėsite rasti ne vieną pasiūlymą patrauklia kaina, o kadangi kiekviena prekė turi savo puslapį, jame galėsite sužinoti technines savybes, kuriomis pasižymi stikliukai telefonams iPhone 13 Pro Max.  

Apie iPhone 13 Pro Max telefonų apsauginius stikliukus

Mūsų prekių kataloge yra įvairūs apsauginiai stikliukai telefonui. Čia matysite tik tuos variantus, kurie tiks jūsų modeliui – iPhone 13 Pro Max

Visi telefonų ekspertai ir net pats gamintojas dažnai rekomenduoja užklijuoti apsauginį stikliuką. Nepaisant to, kad ekranai yra gaminami iš itin patvaraus ir kokybiško stiklo, norint dar geriau jį apsaugoti nuo raktų įbrėžimų ar netyčinių pažeidimų, kai telefonas iškrenta iš rankų, verta užklijuoti stikliuką.

Be to, apsauginiai stikliukai telefonams suteiks daugiau patvarumo, nes geriau apsaugos nuo drėgmės ar dulkių patekimo į vidų ir sukeliamos žalos. 

iPhone 13 Pro Max apsauginių stikliukų kaina

Pasinaudokite prekių filtru ir rikiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte iPhone 13 Pro Max apsauginį stikliuką patraukliausia kaina. Pažymėtoms prekėms gali būti taikoma akcija ir jos kainuos pigiau.