Nokia padidintos talpos telefonų baterijos

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išspręsti greitai išsikraunančio arba nepilnai įsikraunančio Nokia išmaniojo problemas. Šios baterijos talpa iki 30% didesnė nei standartinės Nokia telefono baterijos, todėl tarp įkrovimų galėsite išmaniuoju naudotis ilgiau. Padidintos talpos telefonų baterijos leidžia būti produktyvesniems bei pramogauti nesirūpinant dėl baterijos procentų. 

Be to, siūlome patogų pristatymą visoje Lietuvoje, todėl telefono bateriją galite gauti tiesiai į namus. Mūsų partneriai kurjeriai atveš užsakymą iki pat durų.

Na, o jei norite ne tik įsigyti padidintos talpos bateriją savo telefonui, tačiau ir ją įsidėti, mūsų meistrai nesunkiai tai atliks paslaugų centre Vilniuje.

Aktyvūs filtrai

Nokia padidintos telefono baterijos internetu

Pirkti didesnės talpos Nokia telefonų baterijas internetu - patogu ir paprasta. Peržiūrėkite mūsų asortimentą, kad rastumėte tobulą bateriją savo Nokia išmaniajam telefonui, ir pasinaudokite padidintos talpos privalumais jau šiandien! 

Internetinėje parduotuvėje Telefonubaterijos.lt veikia patogūs įrankiai jūsų patogumui. Jūs galite naudotis mūsų produktų filtrais ir rūšiavimo įrankio pagalba, kad susiaurintumėte paiešką ir rastumėte tinkamiausią variantą pagal savo biudžetą, lūkesčius ar turimo telefono modelį.

Be to, pačiame prekės puslapyje rasite nemažai informacijos apie tai, kuo pasižymi dominančios padidintos talpos telefonų baterijos arba kokia yra tiksli perkamos telefono baterijos talpa.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Kiekvienas ličio jonų akumuliatorius (Nokia telefono baterija) turi ribotą įkrovimo ciklų skaičių bei savo talpą. Bendrai tai vadinama baterijos potencialu, o laikui bėgant, kol telefoną naudojate bei akumuliatorių įkraunate ir iškraunate, mažėja maksimali talpa bei potencialas. 

Padidintos talpos akumuliatorius Nokia telefonui suteikia iki 30% daugiau energijos nei standartinis akumuliatorius, todėl vienu įkrovimu Nokia telefonas gali veikti ilgiau. Padidintos talpos telefono baterijos puikiai tinka tiems, kurie reguliariai ir intensyviai naudoja savo telefonus arba dažnai susiduria su sparčiu išsikrovimu ir/ar yra nusivylę baterijos veikimo laiku.

Nokia baterijos su padidinta talpa kaina

Galite tikėtis, kad pas mus įvairių Nokia BL padidintos talpos baterijų patrauklia kaina. Siūlome ne tik konkurencingas kainas ir puikų aptarnavimą. Be to, Nokia telefonų baterijas galime ir pakeisti pagal jūsų užsakymą, kad iš karto pavyktų naudotis ilgiau veikiančiu įrenginiu. Pro akis nepraleiskite ir akcijų, kurių metu šiuos produktus pavyks įsigyti pigiau nei įprastai.

Taigi daugiau nelaukite, užsisakykite padidintos talpos bateriją šiandien!