Apple Iphone padidintos talpos telefonų baterijos

Jums trukdo nuolat bei labai sparčiai išsikraunanti iPhone baterija? Turime puikų sprendimą - padidintos talpos Apple iPhone telefonų baterijos! 

Tai yra iki 45 % talpesni nei įprasti akumuliatoriai. Jie užtikrins ilgesnį veikimo laiką bei sumažins poreikį įkraudinėti savo Apple iPhone pačiu nepatogiausiu laiku. 

Padidintos talpos telefonų baterijos yra puikus pirkinys, jeigu norite, kad jūsų Apple iPhone būtų visada įkrautas ir paruoštas darbui. Be to, galite pasinaudoti prekių pristatymo galimybėmis arba pasirinkti baterijų keitimo paslaugą mūsų paslaugų centre. 

Daugiau nelaukite ir suteikite net ir senesnio modelio iPhone ar naujiems Apple išmaniesiems naują gyvenimą arba daugiau praktiškumo!

Aktyvūs filtrai

Apple iPhone padidintos telefono baterijos internetu

Pirkti Apple iPhone išmaniesiems telefonams skirtas padidintos talpos baterijas internetu tikriausiai yra patogiausia. Apsilankę telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje, tiesiog pasirinkite aktualų produktą, geriausiai tinkantį jūsų iPhone modeliui, įsidėkite į krepšelį bei pateikite užsakymą. Peržiūrėję užsakymą, mes greitai pristatysime padidintos talpos bateriją jums, pasirinktu būdu arba paruošime prekę atsiėmimui Vilniuje.

Kiekvienos prekės puslapyje rasite išsamią informaciją apie baterijos tinkamumą, talpą ir kitas savybes. Taip pat galite naudoti produktų filtrus ir rūšiavimo įrankį, kad rastumėte tinkamiausią akumuliatorių savo Apple iPhone.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Telefono baterijos talpa apskaičiuojama pagal jame sukauptą įkrovos kiekį ir išreiškiama mAh (miliampervalandėmis). Kuo daugiau mAh – tuo ilgiau baterija neišsikrauna. Tačiau su laiku baterijos talpa mažėja, nes mažėja jos potencialas. Na, o kai kurių iPhone modelių gamyklinė baterija tiesiog yra per mažos talpos, kad patenkintų vartotojų poreikius. 

Padidintos talpos Apple iPhone telefonų baterijos yra pagamintos taip, kad jose būtų galima sukaupti iki 40-50% daugiau įkrovos nei standartiniuose akumuliatorių modeliuose, o tai reiškia, kad jūsų išmanusis ilgiau neišsikraus. 

Tai gali būti ypač naudinga žmonėms, kurie dirba lauke ir neturi lengvos prieigos prie įkroviklio arba tiems, kurie jau turi pasenusią bateriją arba po daugybės atnaujinimų labai išaugo įrenginio vartojamos energijos kiekis. 

Apple iPhone baterijos su padidinta talpa kaina

Stengiamės, kad Apple iPhone padidintos talpos akumuliatorių kainos būtų kuo mažesnės. Priklausomai nuo akumuliatoriaus modelio ir talpos, galutinė kaina gali skirtis.

Stebėkite nuolaidas ir specialius pasiūlymus - pirkdami padidintos talpos iPhone išmaniųjų baterijas akumuliatorius iš Telefonubaterijos.lt galite pastebėti, kad vyksta ne viena akcija ir sau reikalingą bateriją nusipirksite pigiau nei įprastai.