Xiaomi ekranai

Pastaraisiais metais Xiaomi telefonai tapo labai populiarūs, nes jų kainos ir kokybės santykis itin geras. Xiaomi ekranai telefonams - viena iš paklausiausių mūsų prekių, o patys ekranai yra itin mėgstami klientų, nes yra pagaminti iš skystųjų kristalų - tai aukštos kokybės medžiaga, naudojama mobiliųjų telefonų pramonėje ir ne tik. LCD (angl. Liquid-crystal display) ekranai turi daug pliusų, pavyzdžiui:

  • LCD ekranai yra ploni, kompaktiški ir vaizdas juose ryškus bei aštrus;
  • LCD ekranai naudoja mažai energijos;
  • LCD ekranai yra atsparūs Žemės magnetiniams laukams ir beveik neskleidžia elektromagnetinių bangų;
  • LCD ekranai nekaista naudojantis telefonu;
  • LCD ekranai yra lengvai pritaikomi įvairiems dydžiams.

Aktyvūs filtrai

Todėl kviečiame apsilankyti telefonubaterijos.lt interneto puslapyje ir įsigyti itin kokybiškus Xiaomi LCD ekranus už patrauklią kainą!

Xiaomi - tai populiarus telefonų prekės ženklas iš Kinijos. Kaip skelbia pati įmonė, jie siūlo kokybiškas prekes už sąžiningą kainą. Reikia naujo Xiaomi telefono ekrano? Kviečiame įsigyti naują Xiaomi LCD ekraną pas mus! Elektroninėje parduotuvėje www.telefonubaterijos.lt siūlomi tik aukščiausios kokybės Xiaomi telefonų ekranai įvairiems modeliams - rinkitės iš originalių Xiaomi ekranų ar aukštos kokybės jų kopijų. Visi ekranai yra pagaminti naudojant skystųjų kristalų technologiją, o skystieji kristalai - tai labai populiari medžiaga telefonų ekranų ir panašiose pramonėse. Nuo Xiaomi Redmi Note iki Xiaomi Mi telefono ekranų - visi ekranai už gerą kainą, todėl pirkti pas mus verta!

Xiaomi telefonų ekranų kainoms dažnai taikoma akcija ar išpardavimas, todėl kviečiame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir nepraleisti geriausių pasiūlymų!

Xiaomi telefonų ekranai gera kaina

Telefono ekrano keitimas nėra sudėtingas procesas - tereikia vadovautis instrukcijomis ir video medžiaga ir nekils problemų. Įsigyti ekraną elektroninėje parduotuvėje telefonuubaterijos.lt apsimoka, nes gausite reikiamų įrankių komplektą bei keitimo instrukcijas VISIŠKAI NEMOKAMAI! Nepraleiskite progos įsigyti naują Xiaomi telefono ekraną internetu už gerą kainą. Pas mus dažnai taikomos akcijos ir išpardavimai, nepraleiskite progos!

Prekes siunčiame Omniva paštomatais ar Lietuvos paštu, o siuntiniams virš 30 eur taikomas nemokamas siuntimas! Atsiimti galite ir patys, o tuo pačiu adresu įsikūrusi ir telefonų taisykla, kuri gali padėti bet kokiais techniniais klausimais. 

 Xiaomi ekranai internetu

Nesvarbu jūsų buvimo vieta - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar kita - gaukite prekes greitai ir saugiai. Elektroninėje parduotuvėje www.telefonubaterijos.lt dirba malonūs ir profesionalūs konsultantai, kurie pasirengę jums padėti. Jei reikia pagalbos, drąsiai kreipkitės telefonu ar el. paštu.

Internetu pirkti lengva - tiesiog išsirinkite prekes ir mes jas pristatysime per 1-2 darbo dienas. Jeigu jūsų suma nesiekia 30 eur, bet nenorite mokėti už siuntimą, galite atvykti atsiimti į fizinę parduotuvę, adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. 

Xiaomi telefonų ekranų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Platus telefonų ekranų įvairiems modeliams ir prekės ženklams bei kitos telefonų dalys, aksesuarai ir baterijos - jau elektroninėje parduotuvėje www.telefonubaterijos.lt. Pas mus rasite itin geras kainas, akcijas ir išpardavimus, todėl čia apsilankyti verta.

Naujausių modelių Xiaomi telefonų LCD ekranai - mūsų populiari prekė. Rinkitės iš Xiaomi M365, Redmi Note 5, Mi 9, Note 8 Pro, Note 5, Note 7 ir dar daugiau modelių Xiaomi telefonų ekranų. Dėmesio: asortimentas gali kisti, tad skubėkite įsigyti reikiamą prekę! Primename, kad Xiaomi ekranai, parduodami pas mus parduotuvėje, yra originalūs arba itin kokybiškos originalų kopijos, o įrankius keitimui gausite nemokamai.