Apple Iphone ausinės

Aktyvūs filtrai

Pramogoms, laisvalaikiui ar sportui visada pravers iPhone ausinės. Telefonubaterijos.lt jums siūlo patrauklia kaina bei patogiausiu būdu – internetu įsigyti laidines ausines jūsų Apple iPhone telefonams. Asortimente turime ausines su 3,5mm arba Lightning USB jungtimi bei adapterius, kurie perjungia 3,5mm išėjimą (AUX) į Lightning. Mėgaukitės muzika per naujas ausines arba įsigykite perėjimą, kuris padės bet kurias mėgiamas ausinukes paversti į tokias, kurios tiks jūsų iPhone telefonui.

Čia taip pat galite įsigyti ir kitų priedų bei aksesuarų savo Apple išmaniesiems, tad nepraleiskite progos tai padaryti.

Populiarios Apple iPhone ausinės

Populiariausios Apple ausinės mūsų asortimente yra dvejos:

·        iPhone ausinės su AUX, 3,5mm jungtimi;

·        iPhone ausinės su Lightning jungtimi.

Kaip turbūt žinote, nuo iPhone 7 ir naujesniuose Apple išmaniuosiuose nebeliko tradicinio AUX laido angos ir naujos, laidinės iPhone ausinės turi turėti Lightning antgalį, kad pavyktų klausytis muzikos. Laimei, taip pat parduodamas ir iPhone ausinių adapteris, kuris leidžia iš 3,5mm antgalio pereiti į Lightning, kad senų ausinių neprivalėtumėte keisti naujomis.

Tad, jeigu jus domina iPhone 8 ausinės ar iPhone 11 ausinės, jums bus reikalingas Lightning antgalis arba adapteris, pereiti iš 3,5 į Lightning jungtį. Na, o, jeigu ieškote ausinių iPhone 6S ar iPhone 6 bei senesnių modelių iPhone telefonams, tuomet tiks ir prekė su tradiciniu AUX antgaliu.

Abi šios ausinės puikiai atkurs garsą muzikai, vaizdo įrašams, žaidimams ar kitoms pramogoms. Apple išmaniesiems skirtos ausinės visuomet pasižymi unikalia forma, kuri tinka daugumos žmonių ausims. Unikali garso sistemų inžinerija leidžia girdėti ir foninius bei smulkiausius garsus, o laido viduryje esantis valdymo pultelis – reguliuoti garsą ir muzikinių ar video takelių eigą.

iPhone ausinės su laidu pigiau

iPhone ausinės su laidu kainuoja pigiau nei bet kurios belaidės Apple ausinės. Pati pigiausia prekė šioje kategorijoje yra iPhone ausinių perėjimas – adapteris iš AUX į Lightning. Šis adapteris leidžia net ir senesnes ausines paversti tinkamomis naudoti su naujausiais iPhone telefonais, todėl galite neskubėti pirkti naujas ausines, o įsigyti paprasčiausią adapterį.

Laidinės ausinės puikiai tinka įprastai kasdienei veiklai ar atpalaiduojančiam muzikos klausymui namuose. Kompaktiškas, bet patogus laidas lengvai prakišamas po drabužiais, kad nekliūtų jums už rankų ar daiktų. Tiems, kuriuos domina Apple ausinės patraukliausia kaina, tikrai vertės pasidomėti laidinėmis iPhone ausinėmis.

Belaidės iPhone ausinės (AirPods)

Vienos iš populiariausių ausinių pasaulyje šiuo metu yra iPhone belaidės ausinės – AirPods. Apple bene pirmieji pristatė masiniam vartojimui tinkamas belaides ausines ir šiuo metu jos yra tarp geidžiamiausių ir populiariausių šios kategorijos prekių. Tačiau belaidės iPhone ausinės bemaž visuomet kainuoja daugiau nei įprastos laidinės iPhone 12 ausinės ar analogai senesniems iPhone modeliams.

Belaidės, iPhone Bluetooth ausinės turi atskirą dėžutę, kurioje yra sudedamos. Toje dėžutėje jos yra įkraunamos bei laikomos tuomet, kai nėra naudojamos.

Pagrindinis tokių ausinių privalumas – puiki atkuriamo garso kokybė bei maksimalus mobilumas. Su tokiomis ausinėmis patogu sportuoti, judėti, ramiai būti arba mėgautis bet kokiu turiniu, bet kokiomis aplinkybėmis. Tačiau dėl to, kad iPhone ausinės su lightning jungtimi arba su AUX 3,5mm jungtimi yra pigesnės, daug kam labiau priimtinas būtent pastarasis variantas – laidinės, o ne belaidės ausinės.

iPhone ausinių pasirinkimas mūsų e. parduotuvėje

Mūsų e. parduotuvėje parduodamos iPhone lightning ausinės, iPhone ausinės su AUX 3,5mm laidu bei adapteriai (perėjimai) iš 3,5mm į Lightning jungtis. Jeigu jus domina iPhone ausinės patrauklia kaina bei jų priedai, pas mus tikrai rasite tai, ko ieškote.

Savo užsakymus galėsite apmokėti keliais būdais, o pristatymas taip pat įmanomas keliais būdais. Prekes nemokamai galite atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje, adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. Na, o nuo 30€ nemokamas pristatymas įmanomas į bet kurį Lietuvoje esantį Omniva siuntų terminalą arba registruota siunta, paštu. Nurodykite, kokiu adresu reikia pristatyti siuntą – Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar kiti miestai, miesteliai ir mes atsiųsime užsakymą, kuris jus turėtų pasiekti per 1-3 darbo dienas.