Huawei apsauginiai stikliukai

Geriau apsaugokite savo Huawei telefono ekraną ir viršelį su apsauginiais stikliukais. Rinkitės geriausią produktą ne tik pagal modelį, tačiau ir pagal kitas prekės savybes, tokias, kaip stikliuko tipas, tvirtumas.

Jeigu jus domina Huawei apsauginis stiklas telefonui, galėsite rinktis iš ganėtinai plataus prekių asortimento internetu. Rinkitės stikliukus naujausiems arba senesnio modelio telefonams.

Aktyvūs filtrai

Apsaugokite Huawei telefono ekraną nuo dūžių

Telefono ekranų pažeidimai – labai dažni. Nors smulkūs įbrėžimai pernelyg dažnai gali net ir likti nepastebimi, tačiau neapsaugotas stikliukas tampa labai pažeidžiamas dūžiams, skilimams. Huawei apsauginis stiklas gali apsaugoti jūsų telefono ekraną nuo smulkių ir taip pat didesnių pažeidimų. Pažeistą arba jau sudėvėtą stikliuką galite pakeisti ir vėl mėgautis skaidriu ekranu, kuris atrodo kaip naujas ir ant jo nesimato nė menkiausios dėvėjimo ar naudojimo žymės. Prekių asortimente yra ne vienas Huawei P9, Huawei P20, P30 ir kitiems modeliams tinkamas apsauginis stiklas. Rinkitės tą, kuris geriausiai tiks. Vadovaukitės informacija, pateikiama prekės aprašymo skiltyje ir tikrai nesunkiai įsigysite apsaugantį stikliuką.

Huawei apsauginiai stikliukai internetu

Internetu pirkti apsauginį stikliuką yra, ko gero, daug patogiau nei fizinėje prekybos vietoje. Jums nereikia eikvoti savo laiko ir geriausią prekę galite išsirinkti sau patogioje vietoje, sau patogiu laiku. Kokybiški apsauginiai stikliukai jūsų telefonus saugo nuo akmenukų, aštrių nagų, netyčinių pažeidimų, smūgių ar kritimų.

Pasinaudokite prekių filtravimo, rikiavimo ar paieškos įrankiais, kad greičiau rastumėte, kurie stikliukai tinka geriausiai. Jums padėti ir patarti visada pasiruošę ir mūsų komandos specialistai. Atsakysime į klausimus, rekomenduosime stikliukus ir pasidalinsime įžvalgomis, kurios gali būti svarbios tiems, kuriems reikalingas apsauginis stiklas Huawei P30, P20, P9 ar kitų modelių išmaniesiems.

Taip pat turime ir apsauginių stiklų kitų telefonų modeliams. Pasižiūrėkite į prekių asortimentą ir išsirinkite patys. Nestovėkite eilėse, iš karto žinokite svarbiausias savybes bei rinkitės optimaliausią kainą.

Huawei apsauginių stikliukų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Prekiaujame atidžiai atrinktais, kokybiškais, gerai ekranus saugančiais stikliukais. Renkantis stikliuką, svarbu atkreipti dėmesį į jo kietumo lygį (pvz., 7H, 9H ir t.t.). Aukščiausias apsauginis lygis yra 10H, tad kuo aukštesnis įvertinimas – tuo tvirtesnis stikliukas ir tuo geriau apsaugos nuo pažeidimų.

Nepamirškite atkreipti dėmesį ar nevyksta akcija bei išpardavimas. Jo metu kiekvienas pirkėjas gali pigiau pirkti beveik bet kurias prekes ne tik Huawei, bet galbūt ir kitiems išmaniesiems. Užsakymams, kurių vertė yra didesnė nei 30€ siūlome nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje, o visada nemokamai juos atsiimti galite mūsų parduotuvėje, adresu S. Žukausko g.1, Vilnius. Kituose miestuose ar miesteliuose esantiems klientams siūlome patogų pristatymą registruota siunta arba į bet kurį Omniva terminalą.