Xiaomi Mi 6 apsauginiai stikliukai

Apsaugokite savo išmaniojo Xiaomi Mi 6 telefono ekraną su kokybiškais ir patikimais apsauginiais stikliukais iš Telefonubaterijos.lt. 

Mūsų asortimente yra įvairūs apsauginiai stikliukai, sukurti būtent Xiaomi Mi A2 6 telefonų modeliams, ir suteikiantys apsaugą nuo įbrėžimų, įdaužų ir kitų pažeidimų. Greitas pristatymas ir prieinamos kainos - Telefonubaterijos.lt siūloma nauda kiekvienam klientui! 

Pagal poreikį, internetu įsigytą apsauginį stikliuką galėsime užklijuoti vietoje, savo paslaugų centre, Vilniuje. Tačiau lygiai taip pat nesunkiai tai galėsite padaryti ir patys, tiesiog namų sąlygomis.

Aktyvūs filtrai

Xiaomi Mi 6 telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Nors mūsų asortimente yra patys įvairiausi stikliukai Xiaomi telefonams, čia rasite būtent tuos, kurie tinka Xiaomi Mi 6 modeliams. Kiekviena prekė pasižymi unikaliomis savybėmis. Visą reikiamą informaciją rasite prekės puslapyje, paspaudę ant jos nuotraukos ar pavadinimo kataloge. 

Prekės puslapyje nurodome išsamią informaciją apie stikliuko dydį, technines savybes ir kitus skaičius. 

Na, o jei turite klausimų ar reikia pagalbos, mūsų komanda visada pasiruošusi patarti, rekomenduoti ar dalintis įžvalgomis. Tiesiog kreipkitės ir mes mielai jums padėsime.

Pirkti internetu dar niekada nebuvo taip patogu!

Apie Xiaomi Mi 6 telefonų apsauginius stikliukus

Pačios apsauginių stikliukų pakuotės suteikia daug naudingos informacijos apie savybes, kuriomis pasižymi apsauginiai stikliukai telefonui.

Vienas svarbiausių kriterijų „H“ – tvirtumo įvertinimas. Kuo aukštesnis skaičius yra prie H, tuo tvirtesnis yra apsauginis stikliukas. Pavyzdžiui, 9H apsauginis stiklas – itin tvirtas ir labai gerai apsaugos telefono ekraną nuo pažeidimų.

Xiaomi Mi 6 apsauginių stikliukų kaina

Prekių kataloge galite rikiuoti apsauginius stikliukus pagal norimus kriterijus, kaip kad kaina ar kiti. Pažymėtoms prekėms gali būti taikoma ir ne viena akcija. Tuos stikliukus savo Xiaomi Mi 6 išmaniajam telefonui pavyks nusipirkti pigiau.