Huawei Y7P apsauginiai stikliukai

Apsauginiai stikliukai telefonui Huawei Y7P padeda apsaugoti ekraną nuo įvairiausių pažeidimų bei padeda prailginti įrenginio tarnavimo laiką.

Patogiausia, kad kokybiškus, būtent jūsų išmaniojo telefono modeliui pritaikytus stikliukus galite pirkti internetu, elektroninėje parduotuvėje Telefonubaterijos.lt. Visi užsakymai nuo 30 eurų gali mėgautis nemokamu pristatymu, o savo paslaugų centre, Vilniuje, Telefonubaterijos.lt komandos technikai galės atlikti reikalingus remonto darbus Huawei Y7P telefonams ar užklijuoti stikliuką, jeigu norite. Tiesa, užklijuoti stikliuką bus tikrai nesudėtinga ir patiems.

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Bandykite ieškoti dar kartą

Huawei Y7P telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje visi apsauginiai stikliukai turi savo prekės puslapį, kuriame galite rasti daug naudingos techninės informacijos apie prekę bei patarimus, kaip tinkamai stikliuką užklijuoti. Be to, stikliukai telefonams Huawei Y7P gali būti rikiuojami pagal populiarumą, kainą. Taip pat, pasinaudojus prekių filtrais galima susiaurinti matomų rezultatų sąrašą ir greitai rasti tinkamiausią variantą.

Apie Huawei Y7P telefonų apsauginius stikliukus

Apsauginiai stikliukai telefonui Huawei Y7P turi didžiulę naudą. Dažnai net nepastebime, kaip telefono ekraną subraižo kišenėje esantys raktai ar ekrano kontaktas su kitais daiktais. Pasitaiko ir situacijų, kada telefonas iškrenta iš rankų ir ant ekrano atsiranda įdauža ar skilimas. Tokiu atveju labai gelbsti apsauginis stikliukas, kuris pagamintas iš grūdinto stiklo ir gerai apsaugo nuo pažeidimų.

Huawei Y7P apsauginių stikliukų kaina

Galutinė apsauginių stikliukų kaina priklauso nuo stikliuko ir jūsų įrenginio tipo. Be to, pažymėtoms prekėms gali būti taikoma akcija ir jos kainuos pigiau!