Xiaomi telefonų baterijos

Xiaomi telefonai yra vieni populiariausių Lietuvoje. Šio gamintojo siūlomas kainos ir kokybės santykis labai priimtinas vartotojams. Tačiau dėl intensyvaus naudojimo, su laiku arba dėl kitų pažeidimų gali būti, jog reikalingas Xiaomi telefonų baterijos keitimas. Telefonubaterijos.lt yra parduotuvė, kur internetu patogiai galite įsigyti OEM, originalių baterijų įvairiems Xiaomi išmaniesiems telefonams.

Kartu su baterijomis patrauklia kaina, siūlome galimybę ir pakeisti seną bateriją nauja savo paslaugų centre, Vilniuje. Pagerinkite savo išmaniojo veikimą bei prailginkite tarnavimo laiką su nauja baterija!

Aktyvūs filtrai

Xiaomi telefonų baterijos internetu

Kodėl apsimoka Xiaomi išmaniųjų baterijas pirkti internetu? Tam yra bent kelios priežastys.

Visų pirma, čia niekada nelauksite eilėse. Perkant internetu iš karto galite baterijas įsidėti į krepšelį, apmokėti bei pateikti užsakymą. Antras privalumas – didelis prekių asortimentas. Telefonubaterijos.lt prekių kataloge yra originalios telefonų baterijos naujausiems ir populiariausiems bei praėjusių kartų Xiaomi išmaniesiems. Kartu su Xiaomi OEM baterijomis dažnai nemokamai pridedame ir įrankių rinkinį baterijos keitimui.

Na ir trečiasis privalumas – lankstus pristatymas. Xiaomi telefonų baterijas galime pristatyti visoje Lietuvoje. Kartu galite užsisakyti ir norimus aksesuarus savo telefonui ar kitus priedus. Visa tai – vienoje vietoje!

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Baterijos mobiliems telefonams turi ribotą tarnavimo laiką. Laikui bėgant visi ličio jonų akumuliatoriai praranda potencialą ir nebeišlaiko įkrovos. Tai kenkia naudojimo patirčiai, kadangi įrenginys sulėtėja bei greičiau išsikrauna, o taip pat gali ir labai kaisti dėl to darosi nebemalonu ir nepatogu juo naudotis.

Pakeisti seną bateriją nauja arba variantu su didesne talpa – patogus ir praktiškas problemos sprendimas. Ganėtinai nedidelėmis išlaidomis galite pakeisti seną bateriją nauja ir mėgautis geriau veikiančiu telefonu. Taip prailginsite naudojimo laiką bei galėsite atitolinti brangų naujo telefono pirkimą.

Xiaomi telefonų baterijos kaina

Jeigu ieškote Xiaomi telefonų baterijų patrauklia kaina, mūsų el. parduotuvėje turėtumėte rasti tai, ko reikia. Be to, atrinktoms prekėms gali būti taikomos ir akcijos, o jų metu baterijos kainuos dar pigiau

Mūsų kataloge yra tik OEM baterijos, apie kurias atsiliepimai bus patys geriausi.