Huawei pakrovėjai

Huawei pakrovėjas yra sudarytas iš dviejų dalių - adapterio, kuris yra kišamas į elektros lizdą, ir Huawei USB C type laido, kuris tinka daugeliui įrenginių ir telefono modelių. Būtent C type laidas leidžia jūsų telefonui krautis greičiau ir turi vadinamąją super charge funkciją. Svarbu paminėti, kad norint krauti telefoną iš elektros lizdo, būtina turėti adapterį kartu su laidu. Domina tik Huawei pakrovimo laidas arba tik adapteris, o gal abudu? Mes galime jums padėti bet kokiu atveju! 

Elektroninėje parduotuvėje Telefonubaterijos.lt galite rasti ne tik originalius USB laidus ir adapterius, bet ir kitus telefono priedus: baterijas, LCD ekranus, apsauginius stikliukus, telefonų dėklus ir kitas prekes itin gera kaina! Juos siunčiame į visus Lietuvos miestuss arba galite atsiimti patys adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius nemokamai.

Aktyvūs filtrai

Huawei pakrovėjai internetu

Pikti internetu visada apsimoka, nes galite apžiūrėti dominančias prekes neišeidami iš namų! O mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite tokias originalias prekes kaip pakrovėjas Huawei ar kitiems telefonams už gerą kainą. Taip pat visiems produktams taikoma grąžinimo garantija, o nemokamas prekių siuntimas galimas Lietuvos paštu perkant už 30 eur ar daugiau!

Dažnai pirkėjams kyla klausimas: paprastas Huawei pakrovėjas ar Huawei supercharge pakrovėjas? Pirmiausiai, svarbu, jog Huawei įkroviklis būtų originalus, nes prastos kokybės pakrovėjai gali pakenkti telefonui. O kurį tipą rinktis, priklauso tik nuo jūsų - jeigu  norite greitesnio įkrovimo, įsigytkite supercharge adapterį ir tokį patį laidą. Apskritai, abu mūsų siūlomi variantai yra pilnai tinkami Huawei telefonams. 

Originalūs Huawei pakrovėjai gera kaina

Originalus Huawei pakrovėjas yra būtinas priedas šio modelio telefonams. Viena perkamiausių mūsų prekių - Huawei pakrovėjas, kaina perkant adapterį kartu su USB laidu yra itin gera ir žemesnė nei perkant atskirai. Todėl kviečiame įsigyti rinkinį ir sutaupyti!

Norime pabrėžti, kad mūsų adapteriai (pakrovėjai) ir USB laidai yra ne tik konkurencinga kaina, bet ir originalūs. Garantuojame, kad mūsų Huawei telefono pakrovėjas nesukels jokių problemų jūsų telefonui. 

Huawei pakrovimo laidai mūsų e. parduotuvėje

Šiuo metu rinkoje daugėja tokių prekių kaip Huawei laikrodžio pakrovėjas ar belaidis pakrovėjas Huawei telefonams, tačiau renkantis standartinį adapterį, nepamirškite įsigyti ir krovimo laido su specialia C type jungtimi. C type jungtis yra naujos kartos jungtis, kuri tinka daugeliui įrenginių ir telefono modelių. Su šio tipo laidu jūsų telefonas ne tik krausis greičiau, per ir galėsite perkelti didesnės talpos failus. Mes siūlome įsigyti originalius C type USB laidus, kurie siekia net 1 metrą!

Taip pat labai svarbu pasitikrinti, kokiems telefonams tinka C type laidas. Kokiems modeliams skirtas C type laidas, galite pasitikrinti mūsų interneto svetainėje. Domina tokie įrenginiai kaip Huawei p20 pakrovėjas, Huawei p20 Lite pakrovėjas, Huawei p30 pakrovėjas ar Huawei band a2 pakrovėjas? Užsukite į mūsų elektroninę parduotuvę ir išsirinkite! 

Huawei automobilinis įkroviklis gera kaina

Be abejonės, paprastas Huawei pakrovėjas reikalingas visiems Huawei telefonams. Bet jei dažnai laiką leidžiate automobilyje ir norite pasikrauti savo telefoną tiesiog vykstant į darbą, jums gali patikti Huawei automobilinis įkroviklis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi ne tik paprasti, bet ir automobiliniai įkrovikliai jūsų patogumui.

Automobiliniai įkrovikliai, kaip ir paprasti pakrovėjai, skiriasi savo jungtimis ir modeliais. Siūlome net kelių rūšių automobilinius kroviklius, pavyzdžiui, su jau minėta C type jungtimi. Rinkitės kokybę - įsigykite įvairius pakrovėjus www.telefonubaterijos.lt !