Automobiliniai telefono laikikliai

Aktyvūs filtrai

Norint patogiai matyti navigaciją ar valdyti muziką savo automobilyje – labai praverčia telefonas. Tačiau nėra saugu telefoną visuomet imti ir laikyti rankose. Dėl to ir išrastas bei naudojamas automobilinis telefono laikiklis. Šis aksesuaras yra pritvirtinamas prie lango arba prie oro pūtimo angų (grotelių). Tuomet, prie pačio laikiklio pritvirtinamas telefonas. Aksesuaras telefono laikiklis puikiai tiks visiems, kurie daug važinėja su automobiliais arba net dirba darbus transporto srityje (pavėžėjai, kurjeriai, vairuotojai...).

Internetinėje parduotuvėje telefonubaterijos.lt galite patrauklia kaina įsigyti universalius telefonų laikiklius, kurie puikiai tiks: Apple iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Nokia ar kitų markių telefonams.

Telefonų laikikliai automobiliams

Mobiliųjų telefonų automobiliniai laikikliai dažniausiai veikia vienu iš dviejų principų: mechaniškai laiko telefoną arba jį laiko magnetų pagalba.

Mechaniniai telefono laikikliai automobiliui veikia labai paprastai. Aksesuaras turi reguliuojamą formą arba reguliuojamas dalis, tarp kurių įsistato jūsų telefonas arba, ant kur jis uždedamas ir užfiksuojamas. Dažniausiai, reguliuojamas iPhone automobilinis laikiklis ar kitiems telefonams tinkantis priedas yra pritaikytas ilgoms kelionėms į užsienį, kada telefonas tarnauja tik kaip stacionari navigacija.

Daug kam labiau patinka ir patogiau naudojasi magnetinis telefono laikiklis. Toks priedas yra užtvirtinamas ant lango arba prie oro pūtimo grotelių ir turi plokštumą gale, po kuria įdėtas magnetas. Būtent įmagnetintas automobilio telefono laikiklis pritraukia jūsų išmanųjį įrenginį. Dauguma gamintojų, dėl patogumo naudoti dėklus ir kitus priedus, tokius kaip telefono laikiklis automobiliui, jūsų įrenginio nugarėlėje sumontuoja bent kelis mažus magnetukus. Tokie laikikliai yra labai patogūs daug judant ir naudojant telefoną ne tik stacionariai navigacijai, tačiau ir valdant mediją (perjungiant dainas ar tinklalaides, keičiant garso nustatymus...), priimant užsakymus, atsakant į skambučius.

Kaip išsirinkti mašininį telefono laikiklį?

Pasirinkti, kuris telefono laikiklis bus geriausias, tikrai nėra sudėtinga. Jūs galite ir internetu, mūsų e. parduotuvėje greitai išsirinkti tą prekę, kuri labiausiai atitiks poreikius bei lūkesčius. Mašininis telefono laikiklis turėtų būti patogus ir praktiškas. Nors kiekvienam pirkėjui svarbi ir prekės kaina, tačiau laikikliai yra ganėtinai nebrangūs (įprastai <20€), o mes siūlome puikų kainos ir kokybės santykį iš savo asortimento.

Kai kada prekėms gali būti taikoma akcija. Galbūt vyksta išpardavimas? Jeigu svarbu rasti geriausią kainą ir jums reikalingas laikiklis telefonui automobilyje – nedvejokite pasinaudoti nuolaidomis ir kokybiškus magnetinius telefonų laikiklius įsigyti dar pigiau nei įprastai.

Renkantis labai svarbu įvertinti ar mašinos telefono laikiklis bus magnetinis ar mechaninis. Magnetinis telefono laikiklis dažniausiai pasižymi tuo, kad yra patogesnis naudoti bei eksploatuoti daug laiko praleidžiant prie vairo. Be to, jis taip neapriboja jūsų elgesio su telefonu. Magnetinis auto telefono laikiklis leis gerokai lengviau išsiimti ir pritvirtinti savo įrenginį. Tiesa, įprasti, mechaniniai automobiliniai telefonų laikikliai gali pasižymėti kiek žemesne kaina. Taip pat įvertinkite ir dizainą. Galbūt kažkuris patiks labiau už kitus!

Automobilinių telefonų laikiklių asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Mūsų asortimente yra HOCO telefono laikiklis mašinai. Prekių asortimentą nuolat atnaujiname, todėl laikiklių sąrašas gali būti pildomas ir plėsis. Internetu atliktus užsakymus Lietuvoje paprastai pristatome per 1-3 darbo dienas.

Užsakymą galite atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje, adresu S. Žukausko g.1, Vilnius. Na, o klientams iš kitų miestų, tokių kaip: Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje esantiems galime pasiūlyti patogų pristatymą į Omniva siuntų terminalus. Laikiklius bei kitus aksesuarus galime siųsti ir registruota siunta, paštu. Užsakymams nuo 30€ siuntimas – nemokamas!