Iphone USB laidai

Aktyvūs filtrai

Čia esančios prekės – iPhone laidai puikiai tinka telefonų įkrovimui bei duomenų perkėlimui iš telefono į kitą laikmeną ar atvirkščiai. Domina iPhone krovimo laidas? Patogiai ir greitai įrenginį įkrauti padės iPhone lightning laidas arba standartinis iPhone USB laidas. Raskite analogą, kuo pakeisti seną, susidėvėjusį laidą bei įsigykite naują, jeigu jūsų įsigyto Apple išmaniojo komplektacijoje iPhone įkroviklio laidas nėra pridėtas.

Apple iPhone telefono pakrovėjo laidas internetu

Internetu labai patogu įsigyti telefonams skirtus aksesuarus, kaip iPhone laidas. Jeigu jums reikalingas: iPhone 6, iPhone 6s ar iPhone 7 laidas, o gal naujesniems modeliams skirtas, iPhone 11, iPhone 11 Pro Max laidas bei bet kuriems kitiems Apple išmaniesiems pritaikyti aksesuarai, įsigykite juos čia ir mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

iPhone telefono įkrovimo laidas paprastai būna dviejų skirtingų tipų – skiriasi jo antgaliai. Vieno tipo Apple laidas turės 30-pin tipo antgalį, kitas – Lightning antgalį, o trečias – USB-C.

Antgalis 30-pin tinka seniesiems išmaniesiems, nuo iPhone 3G, iki iPhone 4S. Lightning iPhone įkroviklio laidas yra, ko gero pats universaliausias, kadangi jis bus ir iPhone 5S pakrovimo laidas, veiks kaip įkrauti tinkamas iPhone SE kabelis bei tiks visiems iPhone telefonams nuo iPhone 5 iki iPhone 13 Pro Max, kai kuriems iPod muzikos grotuvams bei net įvairiems iPad planšetiniams kompiuteriams. Na, o iPhone USB-C laidas dažniausiai yra pritaikytas greitam įkrovimui, todėl tai bus bene geriausias iPhone 8 ir naujesnių telefonų pakrovėjo laidas, kadangi tik nuo iPhone SE 2020 ir iPhone 8 (bei naujesni) Apple išmanieji ėmė palaikyti greitąjį įkrovimą.

Apple iPhone USB C tipo laidas

Naujos kartos USB-C laidas iPhone telefonams dažniausiai yra specialus laidas, kurio viename gale yra USB-C, o kitame – Lightning jungtis. Tokie iPhone laidai šiuo metu yra vieni iš populiariausių, kadangi palaiko greitą įkrovimą bei derinasi su daugybę įrenginių. USB-C standartas dabar naudojamas bene visuose kompiuteriuose ir kituose įrenginiuose.

Tai bus tinkamas iPhone laidas automobiliui, iPhone greito įkrovimo laidas namams arba darbui, kelionėms.

Nepamirškite, kad prekių asortimente parduodami skirtingo ilgio laidai. Telefonubaterijos.lt bus ne vienas iPhone laidas – 2m ar net 3m ilgio. Patogu įsigyti skirtingo ilgio kabelius ir laidus, kad galėtumėte juos naudoti skirtingose aplinkose, pvz., keliauti su trumpesniu laidu, kad jis užimtų mažiau vietos, o prie lovos turėti ilgesnį, kad visuomet būtų patogu krauti ar pasiekti telefoną.

Atraskite tinkamą iPhone USB laidą mūsų e. parduotuvėje

Norintiems rasti, kurį kabelį pirkti internetu apsimoka labiausiai – telefonubaterijos.lt elektroninė parduotuvė turi daug pagalbinių įrankių. Visų pirma – jūs galite prekes išrikiuoti pagal skirtingą eiliškumą (kaina, pavadinimas, populiarumas...). Taip greičiausiai rasite, kuris iPhone kabelis parduodamas žemiausia kaina arba, kuris iPhone 12 ar kito modelio kabelis populiariausias tarp pirkėjų.

Taip pat svarbi ir informacija pačiame prekės puslapyje. Čia rasite ne tik skaičius, kokio ilgio bus iPhone pakrovėjo bei USB laidas, tačiau ir kokiems modeliams jis tinka. Kataloge taip pat matosi, kuriai prekei taikoma akcija, vyksta išpardavimas ir galima tuos laidus įsigyti pigiau.

Ieškantiems pigiausio varianto, gali tikti iPhone lightning laidas (1m). Savaime suprantama, kad trumpas iPhone laidas turėtų kainuoti kiek pigiau, tačiau laidą rinkitės pagal savo poreikius, atsižvelgdami į kainą. Ji neturėtų būti vienintelis kriterijus.

Užsakymus, atliktus internetu, kuriuose yra iPhone USB, Lightning kabelis ar bet kurios kitos prekės iš mūsų elektroninės parduotuvės, galite nemokamai atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje.