iPhone 5 / 5s / 5c / SE apsauginiai stikliukai

Norite geriau apsaugoti Apple iPhone 5 / 5s / 5c / SE telefono ekraną nuo įbrėžimų ar pažeidimų? Turime produktą, kaip tik jums!

Būtent iPhone 5 / 5s / 5c / SE apsauginiai stikliukai gerai apsaugo jautrų stiklą ir išsiskiria patrauklia kaina. Besirūpinantiems savo išmaniuoju nebėra ko laukti. Jau dabar įsigykite apsauginį stikliuką ir patys lengvai jų užklijuokite!

Aktyvūs filtrai

iPhone 5 / 5s / 5c / SE telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Internetu labai paprasta rasti ir nusipirkti geriausią iPhone 5 / 5s / 5c / SE ekranui tinkamą apsauginį stikliuką. Jūs patys galite pasirinkti geriausią variantą, o prekės puslapyje rasite daug naudingos techninės informacijos, kuri padės greičiau rasti būtent tą stikliuką.

Patys pasirinkite patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą!

Apie iPhone 5 / 5s / 5c / SE telefonų apsauginius stikliukus

Apsauginiai stikliukai turi daug privalumų, kuriuos pastebės kiekvienas iPhone 5 / 5s / 5c / SE naudotojas. Štai keletas iš jų:

  • Apsauga nuo įbrėžimų - vienas iš pagrindinių apsauginio stikliuko privalumų yra tai, kad jis gali padėti apsaugoti Retina ar senesnės technologijos iPhone ekraną nuo įbrėžimų. Tai ypač naudinga, jei telefoną dažnai laikote kišenėje ar rankinėje, kur jis gali braižytis su raktais ar kitais aštriais/kietais daiktais. 
  • Apsauga nuo skilimo – apsauginiai stikliukai telefonams iPhone 5 / 5s / 5c / SE taip pat gali padėti apsaugoti išmaniojo ekraną nuo įtrūkimo ir skilimo. 
  • Privatumas -  kai kurie apsauginiai stikliukai sukuria sąlygas, kad ekranas būtų matomas tik iš tam tikro kampo, taip apsaugant nuo smalsių pašalinių žvilgsnio.
  • Lengva uždėti – beveik visi apsauginiai stikliukai telefonui iPhone 5 / 5s / 5c / SE yra lengvai uždedami. Komplekte, prie kai kurių net pridedami įrankiai ir instrukcijos, padedančios idealiai užklijuoti apsaugą.

Apsauginį stikliuką rekomenduoti ir užklijuoti gali ir Telefonubaterijos.lt specialistai, mūsų paslaugų centre, Vilniuje!

iPhone 5 / 5s / 5c / SE apsauginių stikliukų kaina

iPhone 5 / 5s / 5c / SE apsauginių stikliukų kaina yra nedidelė, jeigu lyginsime ją su naujo ekrano kaina. Jeigu norite efektyviai apsaugoti brangų ir aukštos raiškos, delikatų Apple išmaniojo ekraną, įsigykite apsauginį stikliuką iš Telefonubaterijos.lt asortimento. 

Atrinktoms prekėms gali būti taikoma akcija (nuolaida). Jas nusipirksite pigiau nei įprastai!