Iphone telefonų dėklai

Domina stilingas arba tvirtas iPhone dėkliukas? Ieškote, kaip pakeisti savo telefono išvaizdą bei jį geriau apsaugoti nuo pažeidimų? Telefonubaterijos.lt e. parduotuvėje parduodami skirtingi iPhone dėklai puikiai tiks šiam tikslui. Asortimente yra solidūs odiniai arba storesni apsaugantys dėklai patiems įvairiausiems Apple išmaniųjų modeliams.

Aktyvūs filtrai

Pasinaudokite paieškos, prekių filtravimo ar rikiavimo įrankiams tam, kad greičiau rastumėte, kurie iPhone dėkliukai labiausiai atitiks lūkesčius ir poreikius.

Kaip išsirinkti tinkamiausią iPhone dėklą?

Visų pirma, paiešką reikėtų pradėti susiaurinant visų dėkliukų asortimentą iki jums tinkamiausio modelio. Telefonubaterijos.lt parduodami:

·        iPhone SE dėklai;

·        iPhone 5 dėkliukai ir 5S dėklai;

·        iPhone 6, 6S dėkliukai;

·        iPhone 7 bei 7 Plus dėkliukai;

·        iPhone 8 bei 8 Plus dėkliukai;

·        iPhone X ir XS dėklai;

·        iPhone 11 ir 11 Pro serijos išmaniųjų dėkliukai;

·        iPhone 12, 12 Mini dėklai, 12 Pro ir Pro Max dėkliukai;

·        iPhone 13 dėklai bei ne vienas 13 Pro dėkliukas.

Apple išleidžiant naujus išmaniuosius telefonus, prekių asortimentą papildome naujausio modelio įrenginiams tinkančiais, aukščiausios kokybės silikono, plastmasės, gumos ar kitų medžiagų dėklais. Rinktis medžiagą taip pat yra labai svarbu. Odiniai telefonų dėklai, savo charakteristika labai skiriasi nuo pvz., silikoninių nugarėlių. Oda turėtų lėčiau dėvėtis už silikoną, tačiau ji nebūtinai suteikia tiek daug komforto laikant telefoną rankoje. Jeigu domina tik pigūs telefonų dėklai, tuomet geriausiai rinktis silikoninę nugarėlę, kuri gali būti spalvinga ir išraiškinga, maloniai jaučiasi delne bei pakankamai neprastai apsaugo telefoną nuo pažeidimų.

Taip pat įvertinkite tai ar nereikalingi specializuoti Apple iPhone dėklai. Parduodami ir iPhone dėklai dviračiui, su kuriais galite mėgautis muzika ar žiūrėti navigaciją, kol važiuojate dviračiu.

iPhone telefonų dėkliukai internetu

iPhone dėkliukas yra viena iš tų prekių, kurias tikrai labai apsimoka pirkti internetu. E. parduotuvėje, skirtingai nei fizinėje, gali būti lengviau pasirinkti iš plataus asortimento. Tarkime jus domina originalus iPhone 11 dėklas ar kokybiški dėkliukai iPhone 7 Plus, o gal ir kitam Apple išmaniajam. Pasinaudodami paieška, prekių filtrais ir rikiavimo įrankiu arba net kreipdamiesi pagalbos su klausimais į mūsų komandą, galite greitai rasti tą variantą, kuris bus geriausias iPhone 12 Pro dėkliukas ar variantas kitam Apple išmaniajam.

Itin daug kam patinka ir MagSafe dėkliukai, kurių nugarėlėje yra įlietas specialus magnetas. MagSafe – iPhone 12 Pro Max, Pro ir įprastam telefonui tinkamas variantas, kuris lengvai prisitvirtina prie belaidžio įkroviklio ir leidžia išmanųjį pakrauti tokiu būdu.

Nepamirškite atidžiai įsitikinti ar jus dominanti prekė yra būtent iPhone 11 pro dėklas ar iPhone 13 mini dėkliukai ir t.t.. Įsigijus ne tokį dėkliuką, jis paprasčiausiai netiks ant jūsų telefono. Dėl to atidžiai paskaitykite informaciją, kuri pateikiama prekės aprašymo skiltyje, kad tiksliai žinotumėte, su kuriais Apple išmaniųjų modeliais suderinami perkami iPhone dėkliukai internetu.

Telefonų dėklai iPhone telefonams gera kaina

Mūsų e. parduotuvėje dėklai iPhone telefonams kainuoja nuo poros iki maždaug 20 eurų. Brangiausi įprastai būna MagSafe arba ypatingo modelio iPhone dėkliukai, o pigiausi Lietuvoje – įprasti silikoniniai, nugarėlės tipo permatomi dėkliukai. Asortimente yra ir aukščiausios kokybės firminiai telefonų dėklai iPhone išmaniesiems. Jų gamintojai naudoja aukštesnės kokybės žaliavas bei medžiagas, kad sukurtų tokius gaminius, kurie maloniai priglunda prie delno ir gerai apsaugo telefoną nuo pažeidimo.

Parduotuvėje veikia specialus prekių filtras, kuris leidžia dėkliukus rikiuoti pagal kainą. Jeigu vyksta išpardavimas ir taikoma akcija, iPhone 7 dėklai ar variantai kitiems modeliams kainuos pigiai - keliolika ar keliasdešimt procentų mažiau nei įprasta. Akcija – geriausias metas tam, kad būtų įsigytas iPhone XS Max ar iPhone SE 2020 bei bet kurio kito modelio išmaniojo dėkliukas iš telefonubaterijos.lt.

iPhone telefonų dėklų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

iPhone dėklai, mūsų parduotuvėje, adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius – labai įvairūs. Kataloge rasite bent 14 skirtingų spalvų dėkliukus – pradedant skaidriais, permatomais, baigiant raudonais, juodais, mėlynais ir daugybės kitų spalvų. iPhone – bene stilingiausias ir išvaizdžiausias išmanusis telefonas rinkoje, todėl jis tikrai nusipelno išraiškingo dėklo.

Asortimentas nuolat papildomas ir gali plėstis. Čia tikrai turėtumėte rasti dėklų, kurie puikiai tiks jums arba net kaip dovana artimam žmogui. Nepamirškite, kad įsigijus naują telefoną, jam taip pat reikia ir dėkliuko, nes kitaip viršeliai bei ekranas gali labai greitai susibraižyti.

Užsakymus, atliktus internetu, pristatome visoje Lietuvoje. Bet kuriame kitame mieste, ar tai būtų: Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar kiti, jūsų iPhone 8 Plus silikoninis dėklas ar kitos prekės gali būti pristatomos į bet kurį Omniva siuntų terminalą arba atsiunčiamos registruota siunta. Užsakymams nuo 30 eurų, siuntimas yra nemokamas, o parduotuvėje atsiėmimas nemokamas bet kokiu atveju.