Originalios, OEM telefonų baterijos

Čia rasite pačių įvairiausių išmaniųjų ir mobiliųjų telefonų baterijų patrauklia kaina. Siūlome įsigyti ne tik originalios kokybės, tačiau ir padidintos talpos  ir OEM baterijas. Telefonubaterijos.lt – čia parduodamos pačios įvairiausios išmaniųjų telefonų baterijos, tinkančias Apple, Samsung, LG, Xiaomi, Nokia, Huawei, OnePlus, Google Pixel ir kitiems telefonams.

Renkantis naujas baterijas galėsite lengvai rasti tinkamas prekes pagal savo išmaniojo telefono modelį. Taip pat tiems, kam aktualios ne tik telefonų baterijos internetu, čia galės įsigyti ir išorines baterijas, įkroviklius, laidus, adapterius ir kitus priedus savo telefonams. Prekių pasirinkimą palengvina ir įvairūs prekių filtrai bei rikiavimo įrankis. Prekės puslapyje nesunkiai matysite, kokie yra šios telefonų baterijos atsiliepimai iš kitų pirkėjų.

Aktyvūs filtrai

Patogus atsiskaitymas internetu leis greitai įsigyti tinkamą bateriją savo įrenginiui. Baterijas ir kitas prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniuje, adresu S.Žukausko g. 1, Omniva siuntų terminaluose arba rinktis pristatymą paštu, registruota siunta.

Dėl ko greičiau išsikrauna telefono baterija?

Jeigu pastebėjote, kad jūsų telefonų baterijos ėmė greičiau išsikrauti, priežastys dėl ko taip vyksta, gali būti net kelios.

Visų pirma – jūsų baterija jau gali būti sena. Telefonuose naudojamos ličio jonų baterijos, kurios turi ribotą įkrovimų/iškrovimų ciklą. Kuomet jūsų įrenginys naudojamas ilgai ir dažnai iškraunamas bei įkraunamas, baterijos potencialas mažėja. Su laiku mobilių telefonų baterijos silpsta, reikia jas pakeisti naujomis. Kiekvienas naujo telefono baterijos įkrovimas mažina jos potencialą.

Taip pat, laikui bėgant, galima pamiršti užverti fone bei antrame plane veikiančias programėles. Nebepadeda net ir telefonų išorinė baterija, kadangi telefonas išsikrauna sparčiai. Nepamirškite užverti programėles, kuriomis nebesinaudojate, kad baterijos potencialą kuo ilgiau išlaikytumėte aukštame lygyje. Taip pat svarbu pernelyg daug nenaudoti lokacijos nustatymo funkcijos, kadangi GPS signalo siuntimas ir priėmimas yra ganėtinai sparčiai bateriją sekinanti operacija.

Taip pat patariama automatizuoti ekrano ryškumo nustatymus, kad ekranas veiktų optimaliu režimu. Būtent telefonų ekranas dažniausiai yra daugiausiai energijos reikalaujantis objektas.

Kuo skiriasi originalios telefonų baterijos nuo geros kokybės kopijų?

Originalios telefonų baterijos yra sertifikuotos, gamintos tų pačių telefonų gamintojų ar pagal jų užsakymą ir pritaikytos naudoti būtent tiems telefonams. Nors geros kokybės kopija taip pat gali turėti tokius pat parametrus ir panašias technines savybes, net ir smulkiausias neatitikimas gali nebebūti tinkamas garantijai gauti.

Jeigu įmanoma rinktis, bemaž visuomet rekomenduojamos originalios arba OEM telefonų baterijos. Oficialaus gamintojo Huawei baterijos arba baterijos Samsung telefonams bei kitų gamintojų įrenginiai nepraras garantijos bei galbūt pasižymės didesniu ilgaamžiškumu nei kopijos.

Taip pat gali skirtis kopijos ir originalios telefono baterijos talpa.

Telefonų baterijos ir priedai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra ne tik baterijos telefonams, tačiau ir įvairūs priedai, skirti įkrovimui, LCD ekranai bei telefonų dalys.

Ypač rekomenduojame pirkti tuomet, kai prekėms taikoma akcija, nes tuomet galėsite net ir pačias populiariausias prekes mažesne kaina nei įprastai. Telefonubaterijos.lt pasirūpins greitu pristatymu visoje Lietuvoje. Kad ir koks jūsų miestas – Kaunas, Klaipėda, Vilnius, Šiauliai ar kitas, galėsite pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą. Susikurkite paskyrą, kad lengviau valdytumėte savo užsakymus.

Jeigu norite patarimo, atsakymo į klausimą bei profesionalios konsultacijos, drąsiai skambinkite telefonu +370 673 57374, parašykite žinutę interneto puslapyje arba pasinaudokite tiesioginio pokalbio funkcija. Kuo skubiau jums atsakysime ir patarsime, kad pasirinkimas būtų kuo tinkamesnis jūsų įrenginiui ar įrenginiams.