Iphone apsauginiai stikliukai

Mūsų internetinėje parduotuvėje patogu pirkti apsauginius stikliukus Apple iPhone išmaniesiems. Prekių asortimente yra ne vienas skirtingas iPhone telefono apsauginis stiklas, pradedant nuo iPhone 4 ir 4S modelių, baigiant naujausiais iPhone telefonais.

Jeigu jums reikalingas: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS iPhone XR iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone SE 2020, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max ar bet kurių kitų modelių apsauginis stiklas – čia tikrai juos rasite. Itin atsparūs 9H ar specialūs 5D stiklai puikiai apsaugos telefono ekraną nuo pažeidimų!

Aktyvūs filtrai

Apsaugokite iPhone telefono ekraną nuo dūžių

Telefono apsauginis stiklas yra kone vienintelė priemonė, galinti efektyviai apsaugoti ekraną nuo sutrenkimų, subraižymų ar net dūžių. iPhone stikliukas gali dengti tik ekraną, bet dažniausiai jie gaminami taip, jog uždengtų visą telefono priekinį viršelį, taip apsaugodami ir gerai matomus plastikinius, stiklinius paviršius. Mažiau nei milimetro storio stikliukai nė kiek nekeičia ekrano atkuriamo vaizdo charakteristikų – yra visiškai skaidrūs.

Telefono apsauginis stiklas jūsų Apple išmanųjį gerai apsaugos nuo dažniausiai kylančių pavojų: ekrano subraižymo raktu ar kitais aštriais, metaliniais daiktais, įdaužų po kritimo ar smūgių, skilimo po kritimo, smūgių. Renkantis įprastą grūdintą iPhone apsauginį stiklą, atkreipkite dėmesį į jo tvirtumo įvertinimą (matuojama 1-10H balų skalėje). Kuo jis aukštesnis – tuo geriau ekraną gins tas iPhone apsauginis stiklas.

iPhone apsauginiai stikliukai internetu

Internetu galite įsigyti pačių įvairiausių apsauginių stikliukų savo iPhone telefonams. Patogiausia – iš karto ieškoti pagal modelį. Internetinėje parduotuvėje yra prekių filtrai, su kuriais galite iš karto pasirinkti matyti tik tas prekes, kurios paženklintos, kaip apsauginis stiklas iPhone 12 Mini, Pro Max telefonams arba bet kuriems kitiems iPhone modeliams.

Prekes taip pat galite rikiuoti pagal kainą ar populiarumą. Tiems pirkėjams, kuriems aktualiausia yra kaina ir norisi stikliukus bei kitus aksesuarus įsigyti pigiau, verta užsukti į parduotuvės dalį, pažymėtą „akcija“ arba rinktis prekes iš katalogo su akcijos ženklu. Nuolaidų metu iPhone apsauginis stiklas kainuoja gerokai mažiau ir jums pavyks sutaupyti perkant. Nepamirškite apsauginį stikliuką įsigyti kartu su telefonu bei nedvejokite pakeisti seną, susidėvėjusį, kad ekrano apsauga visuomet būtų puiki.

iPhone apsauginių stikliukų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Prekių asortimentas mūsų e. parduotuvėje yra tikrai platus. Kone kiekvienam iPhone išmaniajam yra dešimtys skirtingų variantų tarp iPhone apsauginių stiklų.

Užsakymams nuo 30€ siūlomas nemokamas pristatymas visuose miestuose. Prekes galėsite atsiimti bet kuriame Omniva siuntų terminale arba registruota Lietuvos pašto siunta. Pasirinkite savo miestą – Kaunas, Klaipėda, Vilnius, Šiauliai ar bet kurį kitą ir visiškai nesukdami galvos pasirūpinkite kokybiška telefono ekrano bei viršelio apsauga. iPhone apsauginis stiklas gali būti pristatomas visoje Lietuvoje, įprastai vos per 1-3 darbo dienas.