OnePlus 2 apsauginiai stikliukai

Grūdinto stiklo apsauginiai stikliukai OnePlus 2 telefonams puikiai apsaugos jūsų išmaniojo ekraną nuo įbrėžimų, įdaužų ar kitų pažeidimų. Daugumos stikliukų pakuotėse rasite ir drėgną servetėlę, kuri naudojama nuvalyti ekranui prieš klijuojant apsauginį stikliuką.

Stiprus ir pažeidimams atsparus OnePlus 2 apsauginis stikliukas gerai apsaugos ekraną. Na, o kadangi stikliuko kaina tikrai yra mažesnė nei naujo ekrano ar remonto darbų, kodėl gi neįsigijus stikliuko jau dabar, labai patraukliomis sąlygomis?

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Bandykite ieškoti dar kartą

OnePlus 2 telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Perkantys apsauginius stikliukus savo OnePlus išmaniajam telefonui iš Telefonubaterijos.lt gali pasinaudoti daugybe privalumų:

  • Rinktis iš aukštos kokybės (net 9H atsparumo) stikliukų;
  • Patogiai išsirinkti ir užsisakyti prekes internetu;
  • Atsiskaityti patogiausiu būdu;
  • Pasirinkti patogiausią pristatymą;
  • Gauti nemokamą pristatymą užsakymams virš 30 eurų;
  • Pasinaudoti galimybe prekę atsiimti vietoje Vilniuje, kur stikliuką galės užklijuoti mūsų meistrai.

Apie OnePlus 2 telefonų apsauginius stikliukus

Mūsų siūlomi apsauginiai stikliukai telefonui OnePlus 2 paprastai gaminami iš grūdinto stiklo. Renkantis stikliuką labai svarbu atkreipti dėmesį į jo technines savybes ir atsparumo klasę. Kuo ji aukštesnė (kuo H skaičius yra didesnis), tuo geriau stikliukas apsaugos nuo įvairiausių pažeidimų. Net 9H atsparumo klasę gavę apsauginiai stikliukai telefonams OnePlus 2 apsaugos delikatų ekraną nuo raktų įbrėžimų, įdaužų ar kitų, dažniausiai pasitaikančių pažeidimų.

OnePlus 2 apsauginių stikliukų kaina

Galutinė apsauginio stikliuko kaina priklauso nuo stikliuko tipo ir jūsų telefono modelio. Visgi, tai bus keliolika ar net keliasdešimt kartų mažesnė suma nei naujo ekrano pirkimas, tad pirkti šią apsauginę priemonę tikrai verta.

Be to, jeigu norite apsauginį stikliuką įsigyti pigiau, ieškokite prekių pažymėtų akcijos ženklu.