Nokia telefonų baterijos

Prisireikė naujos baterijos savo Nokia išmaniajam telefonui? Labai patrauklia kaina savo telefono modeliui bateriją galite įsigyti internetu, Telefonubaterijos.lt. 

Aktyvūs filtrai

Prekių asortimentas yra platus, tačiau patogūs prekių filtrai ir rikiavimo įrankis leis greitai rasti, kurios baterijos mobiliems telefonams labiausiai tinka pagal jūsų poreikius. Rikiuodami pagal populiarumą galite matyti perkamiausius baterijų modelius bei žinoti, apie kurias prekes atsiliepimai yra labiausiai teigiami. 

Jeigu norisi gauti atsakymus arba rekomendacijas visada kreipkitės į mūsų komandą, kurią galite pasiekti telefonu +370 673 57374 arba el. paštu info@telefonubaterijos.lt

Nokia telefonų baterijos internetu

Kiekviena baterija turi savo atskirą prekės puslapį. Jame yra nurodoma tiksli informacija apie baterijos technines savybes. Susipažinus su šia informacija bus dar lengviau priimti tinkamą sprendimą bei įsigyti OEM originalią arba padidintos talpos bateriją savo Nokia telefonui.

Savo klientams siūlome ir lanksčias baterijų pristatymo galimybes visoje Lietuvoje. Na, o paslaugų centre Vilniuje atliekame telefonų remonto, aptarnavimo bei detalių keitimo paslaugas.

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Telefono bateriją verta ir reikia keisti dėl to, kad išvengtumėte dar rimtesnių telefono gedimų bei dėl to, kad pagerintumėte savo naudojimo patirtį.

Per laiką, jūsų Nokia telefono akumuliatoriai (ličio jonų baterijos) netenka savo potencialo ir ima veikti gerokai prasčiau. Tai pasireiškia:

·       Telefonas žymiai lėčiau arba neprognozuojamai įkraunamas;

·       Telefonas daug sparčiau išsikrauna;

·       Pastebite, jog įkrovos lygis (procentais) šokinėja arba nėra pastovus;

·       Jaučiate, kad baterija labai įkaista;

·       Telefonas veikia prasčiau, bet kaista.

Tiesa, veikimas suprastėti gali ir dėl kitų pažeidimų, tačiau nepriklausomai nuo to, kas sukėlė šias problemas, prastai veikiančios telefonų baterijos turėtų būti keičiamos. Ganėtinai nebrangiai galite įsigyti naują bateriją savo Nokia išmaniajam, o mes ją įdėsime į jūsų įrenginį, kad iš karto pavyktų mėgautis privalumais!

Nokia telefonų baterijos kaina

Nokia išmaniųjų telefonų baterijos gali pasižymėti labai įvairia kaina. Tačiau, jeigu ieškote geriausių pasiūlymų, esate kaip tik ten, kur reikėtų būti. Telefonubaterijos.lt siūlomos OEM – originalios Nokia telefonų baterijos bei baterijos su iki 30% didesne talpa išsiskiria patrauklia kaina.

Na, o jeigu vyksta akcija, pažymėtas prekes internetu pavyks įsigyti dar pigiau!