Padidintos talpos baterijos

Padidintos talpos baterijos - tai tokios baterijos, kurių veikimo laikas yra ilgesnis nei įprastų originalių baterijų. Baterijos talpa yra labai svarbus faktorius renkantis telefoną, nes visi žmonės nori, kad jų telefonas veiktų kuo įmanoma ilgiau. Todėl tam geriausias sprendimas yra rinktis padidintos talpos bateriją. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos padidintos talpos baterijos yra kokybiškos, jų talpa didesnė net iki 30 procentų. Siūlome įsigyti padidintos talpos baterijas įvairiems telefonų modeliams už itin gerą kainą.

Dažnai padidintos talpos baterijų ir kitų telefono dalių kaina būna su akcija arba prekėms taikomas išpardavimas, todėl prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir nepraleiskite naujienų!

Aktyvūs filtrai

Platus padidintos talpos baterijų pasirinkimas

Elektroninėje parduotuvėje www.telefonubaterijos.lt padidintos talpos baterijos - ne tik įvairiems telefono modeliams, bet ir skirtingų talpų. Telefono baterijos talpa lemia, kiek ilgai jūsų telefonas bus gyvybingas. Padidintos talpos baterijos yra tokio pačio dydžio kaip ir originalios, todėl pirkti padidintos talpos baterijas apsimoka. Rinkitės iš iPhone 6s, 12 ir dar daugiau baterijų populiariausiems modeliams. 

Pas mus rasite kokybiškas padidintos talpos baterijas įvairiems telefono modeliams, o prekės bus pristatomos per 1-2 darbo dienas arba galite jas atsiimti S. Žukausko g. 1, Vilnius. O mūsų specialistai pataria, kaip ilgiau išlaikyti savo telefono bateriją gyvybingą:

  • Stenkitės vis po truputį įkrauti telefoną, kai turite galimybę. Tai yra, nelaukite, kol telefonas išsikraus;
  • Nelaikykite prijungto pilnai įkrauto telefono prie pakrovėjo - tai kenkia baterijai;
  • Saugogite telefoną nuo saulės ir perkaitimo. Jei pastebėjote, kad mobilusis kaista kraunant, nuimkite apsauginį dėklą.

Kaip išsirinkti tinkamą padidintos talpos bateriją?

Papildoma talpa telefone gali būti reikalinga tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimą, dažnai būna užsiėmę ir neturi kur pakrauti telefono ar daug laiko praleidžia prie išmaniojo. Išsirinkti padidintos talpos bateriją gali būti nelengva, todėl pateikiame kelis patarimus:

Įsitikinkite, kad pardavėjas yra patikimas ir baterija bus kokybiška;

  • Nuspręskite (galima pasikonsultuoti su specialistu), kokio dydžio padidintos talpos baterijos jums reikia, tokiu atveju nepermokėsite;
  • Pirkite tik kokybiškas baterijas, kad užkirstumėte kelią jos gedimui, keitimui ar kitiems nesklandumams. 

Tikimės, kad šie patarimai padės jums išsirinkti padidintos talpos bateriją. O pas mus padidintos talpos baterijas įsigykite geromis kainomis!

Padidintos talpos baterijos internetu

Įsigyti daiktus internetu - tai populiarus ir patogus būdas. Todėl elektroninė parduotuvė telefonubaterijos.lt siūlo įsigyti ne tik paprastas, bet ir padidintos talpos baterijas būtent jums. Pas muus populiariausių prekės ženklų telefono modelių padidintos talpos baterijos geriausiomis kainomis! IPhone, Samsung, LG ir Nokia padidintos talpos baterijos - rinkitės iš įvairių modelių ir prekės ženklų.

Pirkti internetu apsimoka - pas mus nemokamas siuntimas nuo 30 eur Lietuvos paštu, malonus aptarnavimas ir greitas prekių pristatymas.

Padidintos talpos telefonų baterijos asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.telefonubaterijos.lt siūlomo itin kokybiškos įvairių telefonų modelių dalys ir aksesuarai, o padidintos talpos telefonų baterijos yra viena iš perkamiausių mūsų prekių. Rinkitės iš plataus asortimento - naujausių modelių iPhone, Samsung, Nokia ir LG padidintos talpos baterijos už itin gerą kainą. Visą asortimentą rasite mūsų interneto puslapyje, o asortimentas nuolat kinta, tad skubėkite įsigyti!

Telefonų gamintojai, gamindami baterijas, nesuinteresuoti telefonų ilgaamžiškumu, todėl padidintos talpos baterijos - puiki alternatyva senoms baterijoms. Įsigykite padidintos talpos baterijas pas mus, o mes jas greitai pristatysime Omniva paštomatu ar Lietuvos paštu.