HTC telefonų baterijos

Ar turite HTC telefoną, kuris greitai išsikrauna, sunkiai įsikrauna arba jus nuvilia per trumpas jo veikimo laikas? Telefonubaterijos.lt turi puikų sprendimą – originalios HTC telefonų baterijos ONE, Desire ir ONE Mini bei daugybei kitų HTC išmaniųjų modelių.

Aktyvūs filtrai

Nauja baterija padės pagerinti išmaniojo veikimą, išspręs problemas bei gal net apsaugos nuo didesnių, tolesnių gedimų. Patogiausia, kad OEM ir kitokio tipo baterijas HTC išmaniesiems galite įsigyti ir internetu, labai patrauklia kaina. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, o esant poreikiui galime seną bateriją pakeisti nauja savo paslaugų centre, Vilniuje. 

HTC telefonų baterijos internetu

Internetu įsigyti HTC telefonų baterijas yra paprasta bei patogu. Kiekviena baterija turi atskirą prekės puslapį, kuriame rasite visą aktualią techninę informaciją. Be to, prekių kataloge jūsų patogumui veikia produktų filtrai ir rikiavimo įrankis. Su pastarųjų įrankių pagalba lengvai matysite, kurios HTC telefonų baterijos populiariausios – apie kurias atsiliepimai yra labiausiai teigiami.

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Telefono bateriją keisti rekomenduojama dėl to, kad pagerintumėte telefono veikimą ir išvengtumėte rimtesnių problemų, kurios gali kilti dėl to, kad naudojama jau pasenusi arba pažeista baterija.

Stebėkite savo HTC išmaniojo veikimą. Jeigu pastebite, kad telefonas: sparčiai išsikrauna, labai lėtai įkraunamas, neišlaiko įkrovos ir ji „šokinėja“ arba labai kaista baterijos sritis, gali būti, kad jums reikia naujos baterijos HTC mobiliems telefonams.   

Pasenę akumuliatoriai nebepatenkina poreikių, gali net prisidėti prie to, kad telefonas veiks lėčiau, o taip pat ir kelia pavojų vidiniams įrenginio prietaisams ar net jums patiems. Mūsų specialistai paslaugų centre gali apžiūrėti jūsų telefoną ir įvertinti ar reikalingas baterijos keitimas bei jį greitai atlikti. 

HTC telefonų baterijos kaina

Jeigu ieškote, kur originalios HTC telefonų baterijos parduodamos patrauklia kaina, tada užsukote ten, kur reikia. Mūsų asortimente yra ir OEM baterijos bei akumuliatoriai su padidinta talpa įvairiems telefonams. 

Atrinktoms prekėms gali būti taikoma akcija. Būtent akcijų metu galima sutaupyti dar labiau ir tinkamas baterijas įsigyti pigiaunei įprastai.