Samsung padidintos talpos telefonų baterijos

Ar jūsų Samsung telefonas išsikrauna greičiau, nei norėtumėte? Gali būti, kad problema – nusilpusi, per mažos talpos arba pažeista baterija. 

Padidintos talpos Samsung telefonų baterijos – puikus ir patogus sprendimas. Jos užtikrins, kad nereikėtų nerimauti dėl sparčiai mažėjančio įkrovimo lygio, o įrenginiu galėsite naudotis taip, kaip norite.

Neleiskite, kad prastas baterijos veikimas trukdytų jums palaikyti ryšį!

Aktyvūs filtrai

Samsung padidintos telefono baterijos internetu

Telefonubaterijos.lt – bene geriausia vieta, patrauklia kaina įsigyti padidintos talpos bateriją savo Samsung išmaniajam. Siūlome ne tik gausų prekių asortimentą, tačiau ir patogų pristatymą bei lanksčias galimybes atsiskaityti.

Padidintos talpos Samsung telefonų akumuliatoriai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis – jie sukaups didesnį energijos kiekį, todėl jų naudą pastebėti bus labai lengva.

Taip pat galime pakeisti jūsų seną bateriją į naują – padidintos talpos, savo klientų aptarnavimo centre, Vilniuje. Mėgaukitės geriau veikiančiu įrenginiu iš karto po pakeitimo!

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Baterijos talpa – miliampervalandėmis (mAh) matuojamas parametras, laikomas pačiu svarbiausiu, parodančiu baterijos galimybes. Samsung padidintos talpos telefonų akumuliatoriai pasižymi didesne nei standartinė jūsų Samsung telefono baterijos talpa, o tai reiškia ilgesnį naudojimą su mažesniu įkrovimų skaičiumi. 

Laikui bėgant, dėl naudojimo ir įkrovimų/iškrovimų, bet kuri ličio jonų praranda savo potencialią talpą. Dėl potencialo praradimo baterija nebeveikia maksimaliu pajėgumu. Be to, kai kurių telefonų komplektacijoje esantis akumuliatorius paprasčiausiai gali netenkinti naudotojo lūkesčių.

Problemai spręsti nebūtina keisti patį Samsung telefoną. Jūs galite tiesiog internetu nusipirkti savo modeliui idealiai tinkančią bateriją ir ja pakeisti senąją. Problema bus neutralizuota, o jūs galėsite žaisti žaidimus, naudoti programas ar patogiau keliauti su lėčiau išsikraunančiu įrenginiu!

Samsung baterijos su padidinta talpa – kaina

Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje rasite patiems įvairiausiems Samsung telefonams tinkančias padidintos talpos baterijas. Pasirinkti padės ne tik aiškios prekių nuotraukos bei informacija prekės puslapyje, tačiau ir prekių filtrai bei patogiai valdomas rikiavimo įrankis.

Ne viena padidintos talpos baterija gali būti parduodama ir pigiau, jeigu jai taikoma nuolaida bei akcija. Tokios prekės kataloge pažymimos specialiu akcijos ženklu.