Iphone ekranai

Šiais laikais apple telefonai itin populiarūs tiek jaunimo, tiek vyresniųjų tarpe. Ir ne veltui - jie modernūs, madingi, greitai ir gerai veikiantys. Todėl sudužę, suskilę ar kitaip sugadinti iPhone ekranai nėra retas reiškinys visuomenės tarpe. Jeigu jums reikia naujo iPhone ekrano - nesvarbu, kokio modelio iPhone telefonas - siūlome jį įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje telefonubaterijos.lt, kur rasite konkurencingas kainas ir malonų aptarnavimą. Telefonubaterijos.lt - internetu pirkti lengva ir greita, o asortimentas nuo apple iPhone 5s, 6, 6s, 7, 8, 8 plus iki X, Xr ir dar daugiau modelių ekranų!

Nieko nelaukite ir įsigykite naują iPhone ekraną! Jūsų buvimo vieta visai nesvarbu - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar kita - prekes siunčiame visoje Lietuvoje.

Aktyvūs filtrai

iPhone telefonų ekranai gera kaina

Nors iPhone telefonai yra labai patvarūs, visada gali atsitikti nenumatytų situacijų, pavyzdžiui, telefonas gali skilti. Tai reiškia netikėtas išlaidas, o kai patiriame netikėtų išlaidų, kaina dažnu atveju tampa labai svarbiu faktoriu. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti telefonų ekranų gera kaina, o akcija ar išpardavimas gali kainą paversti dar patrauklesne. Įsigykite populiariausių modelių iPhone ekranus pas mus, mes siūlome tik aukščiausios kokybės iphone LCD paletes, kurios yra labai mėgiamos pasaulyje dėl savo unikalių savybių, tokių kaip plonas ir ryškus ekranas, aštrus ir tikslus vaizdas, mažas energijos naudojimas, itin lengvas pritaikymas įvairiems dydžiams. Be to, LCD ekranai nekaista naudojantis telefonu, yra atsparūs magnetiniams Žemės laukams ir beveik neskleidžia elektromagnetinių bangų.

Tokių modelių kaip iPhone 5s, 6, 7, 11, X, SE ekranų kaina yra iš tiesų konkurencinga, įsitikinkite patys!Todėl nuo šiol nereikia vesti į paieškos sistemą tokių žodžių kaip “iphone 7 ekranas kaina” ar “iphone x ekranas kaina”- tiesiog užsukite į telefonubaterijos.lt! Pasiūlysime telefonų ekranus ir kitas dalis geriausiomis kainomis. 

Ekranai Apple iPhone telefonams internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite greitai ir patogiai apsipirkti neišeinant iš namų - prekes pristatysime Lietuvos paštu arba Omniva paštomatu nemokamai nuo 30eur. Tačiau galite jas atsiimti ir Vilniuje įsikūrusioje fizinėje parduotuvėje, kur atsiėmimas - visada nemokamas! Fizinės parduotuvės adresas yra S. Žukausko g. 1, Vilnius, Lietuva, laukiame jūsų!

Telefonubaterijos.lt - tai vieta, kur rasite įvairių modelių Apple iphone telefonų ekranus. Visi vartotojas nori, kad ekranai būtų kokybiški, todėl siūlome tiek originalius ekranus, tiek kokybiškas jų kopijas. 

iPhone telefonų ekranų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Nesvarbu, kokio iPhone išmaniojo modelio - 6, 6s, 8, X ar Xr - ekraną norite pirkti, apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir apžiūrėkite mūsų siūlomą asortimentą. 

Baltas ar juodas, mirguliuojantis ar skilęs telefono ekranas reiškia tik viena - metas jį keisti. Populiariausių modelių apple telefonų - iPhone X, 5, 5s, 5c, 6, 6s, 7, 7s, 8, 8 plus, 10, 11, Xr, Xs, SE - ekranai už konkurencingą kainą jau laukia jūsų! Įsigykite originalius ekranus ar kokybiškas jų kopijas ir nemokamai gaukite visus įrankius, reikalingus ekranui pakeisti, bei instrukcijas. Telefonubaterijos.lt - tai geriausia vieta pirkti telefono ekraną! Taip pat atliekame telefonu remontą. 

Mums itin svarbu kokybiškas aptarnavimas ir platus prekių asortimentas, kurį galime pasiūlyti klientams, todėl dirbame laikantis aukščiausių darbo standartų bei prioritetų. Renkantis mūsų elektroninę parduotuvę, originalus bet kurio modelio apple iPhone telefono ekranas ar kokybiška jo kopija (pasirinkite pagal savo poreikius) greitai bus jūsų rankose!