Iphone pakrovėjai

Viena populiariausių prekių mūsų kataloge – pakrovėjai skirti Apple iPhone telefonams. Jeigu seną reikia keisti nauju arba įsigijote naują Apple išmanųjį, į kurio komplektaciją neįeina iPhone pakrovėjas, pats laikas apsilankyti čia ir įsigyti geriausią reikalingą laidą, įkroviklį, adapterį ar kitus priedus.

Prekių asortimente yra ne vienas iPhone pakrovėjas, skirtingo ilgio iPhone pakrovėjo laidas (įprastas bei Lightning to USB-C adapteris), MagSafe iPhone belaidis pakrovėjas.

Aktyvūs filtrai

Rinkitės tiek standartinius, tiek greituosius arba belaidžius įkroviklius bei patogiai juos užsisakykite sau patogiu laiku, gera kaina.

Apple iPhone pakrovėjai

Telefonubaterijos.lt parduodamas ne vienas:

·        iPhone 5 ir 5S pakrovėjas;

·        iPhone 6 ir 6S pakrovėjas;

·        iPhone SE pakrovėjas;

·        iPhone 7 ir 7 Plus pakrovėjas;

·        iPhone 8 pakrovėjas;

·        iPhone X, XR, XS ir XS Max tinkantis pakrovėjas;

·        iPhone 11, iPhone 12 ir analogiškų modelių Pro, Pro Max ir mini modelių pakrovėjas;

·        naujausių iPhone 13 pakrovėjas.

·        iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max pakrovėjas

·        iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max pakrovėjas

Pats populiariausias, ko gero paprasčiausias yra sieninis 5W iPhone pakrovėjas. Jis tinka senesnių modelių iPhone telefonams, kurie dar nepalaiko greitojo įkrovimo. Nors gali krauti ir naujesnius telefonus, jiems tiesiog labiau apsimoka naudoti greituosius įkroviklius.

Gretasis iPhone sieninis pakrovėjas 20W maksimaliai greitai įkrauna tiek senesnius, tiek naujesnius Apple telefonus.

Asortimente yra ir belaidis MagSafe iPhone pakrovėjas. Visi iPhone telefonai nuo iPhone 8 palaiko belaidį įkrovimą, todėl norintiems patogiausio būdo krauti bateriją, tikrai pravers būtent toks pirkinys. Belaidis įkroviklis gali būti puikus pirkinys biurui ar net dovana namams.  

Greitieji iPhone telefonų pakrovėjų adapteriai

Adapteris – tai specialus antgalis arba aksesuaras, kuris leidžia vienokią jungtį suderinti su kitokia. Adapteriu galime vadinti į elektros lizdą jungiamą blokelį arba specialią movą-perėjimą.

Tarkime, iPhone 12 pakrovėjas nėra suderinamas su įprastu senesnio iPhone 7 USB laidu. Tačiau, jeigu turite adapterį, galite prijungti vienokio tipo laidą prie kitokio įkroviklio. Su adapteriu net ir senesnių Apple išmaniųjų turėtojai gali mėgautis tokiais privalumais, kaip iPhone greitas įkroviklis (angl. Fast Charging) ir nekeisti to aksesuaro, kuris yra iPhone pakrovėjas.  

Dar labai aktualūs yra ausinių adapteriai iš 3,5mm AUX jungties į Lightning (ir atvirkščiai). Jie nėra skirti įkrovimui, tačiau gali būti įsigyti kartu, kai prekių krepšelyje jau yra norimas Apple iPhone pakrovėjas. Jeigu sunku išsirinkti, kuris iPhone 8 krovimo laidas ar pvz. iPhone 6S pakrovėjas geriausia kaina bei adapteriai labiausiai tinka jums, tikrai padės informacija prekių puslapiuose (aprašymai), prekių filtrai ir mūsų komanda. Kreipkitės internetu ir mes padėsime internetu rasti tai, kas leis greičiausiai įkrauti iPhone telefonus.

Belaidžiai iPhone įkrovikliai internetu

Belaidžiai MagSafe įkrovikliai yra puikus sprendimas namams, biurui ar bet kuriai kitai erdvei. Šie iPhone pakrovėjai savo kaina yra kiek brangesni, tačiau jie tinka visiems modeliams, naujesniems nei iPhone 8 ir krauna kone taip pat greit, kaip pakrovėjas – laidas. Belaidis įkroviklis krauna 15W galingumu, o greičiausias Apple laidinis pakrovėjas – 20W greičiu.

Jeigu vyksta akcija ar išpardavimas, pirkti belaidžius iPhone įkroviklius iš telefonubaterijos.lt labai apsimoka, kadangi tai bus pigu, greita ir paprasta.

Apple iPhone telefonų įkroviklių asortimentas mūsų e. parduotuvėje

iPhone telefonų įkroviklių asortimentas mūsų e. parduotuvėje yra tikrai platus. Tiek 5W ar 20W sieniniai, tiek belaidžiai MagSafe pakrovėjai čia parduodami geromis kainomis. Prekių kategorijoje yra ne vienas iPhone pakrovėjas žema kaina, todėl pasinaudokite prekių filtrais ar rikiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote.

Bet kuris iPhone 7 ar kitoks pakrovėjas gali būti pristatomas visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo to ar jūsų miestas Klaipėda, Kaunas, Vilnius, Šiauliai ar kitas. Prekes galime išsiųsti į bet kurį Omniva siuntų terminalą arba registruota siunta, Lietuvos paštu.