iPhone Xs Max apsauginiai stikliukai

Nebereikia pergyventi dėl to, kad jūsų Apple išmaniojo ekranas būtų pažeistas, įskeltas ar įdaužtas. Užklijavus apsauginį stikliuką galima džiaugtis ir geresne apsauga, ir neretai – dar aiškesniu vaizdu, kadangi nemažai stikliukų geriau nukreipia saulės spindulius ar kitą šviesą, kuri išblukina vaizdą!

Aktyvūs filtrai

iPhone Xs Max telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Internetu dabar dar patogiau ir paprasčiau rasti apsauginius stikliukus savo Apple iPhone Xs Max išmaniesiems telefonams. Pasinaudojus prekių filtrais ir rikiavimo įrankio pagalba lengvai rasite apsauginius stiklus. Na, o atsidarę prekės puslapį galėsite susipažinti su technine prekės informacija ir sužinosite, kokiomis savybėmis tiksliai pasižymi dominantys apsauginiai stikliukai telefonui iPhone Xs Max.

Apie iPhone Xs Max telefonų apsauginius stikliukus

Apsauginiai stikliukai gali būti naudingos visiems iPhone Xs Max savininkams. Kai kurie iš pagrindinių privalumų, kuriais mėgausitės, jeigu ant savo išmaniojo uždėsite apsauginį stikliuką:

Stikliukas gali padėti apsaugoti ekraną nuo įbrėžimų, skilimo ir įdaužų. Jos gali atsirasti dėl kasdienio dėvėjimosi ar dėl to, kad telefonas netyčia iškrito iš rankų. Verta paminėti, kad tokiu būdu apsauginiai stikliukai telefonams gali padėti prailginti iPhone ekrano tarnavimo laiką, nes apsaugo jį nuo pažeidimų.

Kai kurie apsauginiai stikliukai skirti tam, kad sumažintų atspindžius ir pagerintų ekrano ryškumą. Taip telefonu galima naudotis net ir lauke, kai šviečia ryški saulė.

Na ir dar vienas privalumas, yra tas, kad iPhone Xs Max ekrano apsaugos priemonės taip pat gali padėti sumažinti pirštų atspaudų ir dėmių atsiradimą ant ekrano nuo lietimo.

iPhone Xs Max apsauginių stikliukų kaina

Galutinė kaina priklauso nuo jūsų iPhone modelio ir apsauginio stikliuko kokybės. Mūsų prekių asortimente yra tik kokybiškiausios apsaugos priemonės, tad visada galite jaustis užtikrinti dėl gaunamos kokybės.

Be to, jeigu atkreipsite dėmesį į kainų žymėjimą prekių kataloge, lengvai rasite apsauginius stikliukus, kuriems taikoma akcija ir, kurie kainuoja pigiau.