Telefonų įkrovikliai

Aktyvūs filtrai

Elektroninėje parduotuvėje telefonubaterijos.lt galite įvairius originalius arba patikimų gamintojų telefonų pakrovėjus savo įrenginiui. Prekių asortimentą sudaro: į sieną jungiami įkrovikliai, belaidžiai įkrovikliai, adapteriai ir laidai. Telefonų pakrovėjai yra būtini norint patogiai naudotis savo telefonu tada, kada jums jo reikia. Praverčia namuose turėti bent vieną ar net daugiau įkroviklių savo telefonui. Šiuo metu vis populiarėja ir belaidžiai telefonų pakrovėjai, kuriuos galite įsigyti ir internetu. Čia jūs galite paprastai įsigyti kokybišką įkroviklį beveik bet kuriam įrenginiui ir turėti įkroviklius ne tik namams, bet ir kelionei, darbui ar laisvalaikiui.

Apple iPhone telefonų įkrovikliai

Apple iPhone yra ko gero pats populiariausias telefonas pasaulyje. Jis pasižymi išskirtiniu, tačiau paprastu dizainu, o taip pat atrodo ir bet kurie Apple iPhone įkrovikliai. Apple telefonams labai svarbu įsigyti tik originalius įkroviklius ir adapterius arba aukštos kokybės kopijas, kadangi operacinė sistema ir pati telefono įranga reaguoja į žemos kokybės prijungimus bei telefonas tuomet gali nesikrauti.

Senesniems iPhone modeliams tik 5W Apple įkroviklis. Šis nedidelis, elegantiško dizaino įkroviklis gali būti parduodamas vienas arba su įvairių ilgių USB laidais bei 30-pin laidu. Šis įkroviklis yra tik 5W galingumo, todėl jis nebėra toks efektyvus įkraunant modernius įrenginius ir telefonus krauna gerokai lėčiau.

Modernus iPhono pakrovėjas yra 20W USB-C kroviklis. Šis įkroviklis gali būti parduodamas vienas (tik blokelis), su laidu arba galima įsigyti tik laidą, atskirai. Net 20W galia kraunantys telefonų pakrovėjai yra pritaikyti greitajam krovimui (angl. Fast charging), kuris yra iPhone 8 bei naujesniuose įrenginiuose. Su šiuo įkrovikliu galima per vos 30min įkrauti net iki 50% iPhone baterijos visiškai saugiai, akumuliatoriaus nealinant. Pats blokelis (adapteris) gali būti pernaudojamas kraunant skirtingus Apple įrenginius – iPad Pro, iPad Air ar bet kurį iPhone telefono modelį.

Belaidis, greitasis telefono įkroviklis MagSafe 15W siūlo maksimalų patogumą rūpintis telefonu. Šis įrenginys tinka naujausiems iPhone modeliams krauti, kuriuose yra bevielio krovimo palaikymas. Toks telefono pakrovėjas idealiai tinka namuose ar darbe, kad visada turėtumėte kur ir kaip įkrauti savo įrenginius. Ypač svarbu įkroviklį įsigyti nusiperkant naują iPhone išmanųjį, kadangi nauji modeliai jau parduodami be įkroviklio komplekte. Jį reikia pirkti atskirai.

Samsung telefonų pakrovėjai internetu

Prekių asortimente yra ir ne vienas Samsung įkroviklis, kuris tiks tiek naujausiems, tiek senesnio modelio Samsung išmaniesiems telefonams ar net planšetiniams kompiuteriams. Prekių kataloge yra ne vienas telefono pakrovėjo adapteris, įkrovimui ar duomenų perdavimui skirti USB laidai ar šių prekių komplektas.

Galite įkroviklį rinktis pagal kainą arba pagal keletą kitų kriterijų. Lengviausia nustatyti, kuris telefono pakrovėjas bus tinkamas, atsidaryti prekės puslapį ir perskaityti informaciją bei pasižiūrėti į aprašymą. Telefonubaterijos.lt internetinėje parduotuvėje stengiamės supaprastinti klientų paieškas dėl to prekių pavadinimuose neretai rasite svarbiausią informaciją, o aprašymuose – visus reikalingus faktus ar skaičius.

Didžioji dalis Samsung telefonų įkroviklių yra vadinamojo Fast charging tipo. Tai – greitieji telefonų pakrovėjai, kurie gali jūsų įrenginio akumuliatorių net iki 80% įkrauti greičiau nei per valandą. Kone kiekvienas Samsung išmanusis telefonas gali turėti skirtingą antgalį. Štai, pavyzdžiui naujausiems Samsung Galaxy S20, S21, S22 modeliams tinka USB-C jungtį turintis baterijos kroviklis.

Jeigu tiksliai nežinote, kuris įkroviklis tiks geriausiai – užduokite mums klausimus ir mes atsakysime bei padėsime išsirinkti!

Greitieji telefonų įkrovikliai

Įprastas telefonų įkrovimo standartas yra 5W. Tačiau modernūs išmanieji telefonai turi labai talpias baterijas, kurių įkrovimas, kai naudojamas 5W USB pakrovėjas ar analogiško galingumo, bet kitokio tipo įkroviklis, truktų labai ilgai. Dėl to yra kuriami greitieji telefonų įkrovikliai, kurie pasižymi didesne galia ir dėl to žymiai greičiau leidžia pilnai arba didžiąja dalimi įkrauti jūsų telefono bateriją. Skirtingi telefonai ir skirtingos operacinės sistemos skirtingai reguliuoja greitąjį įkrovimą.

Štai pavyzdžiui 120W galingumo Xiaomi HyperCharge gali nuo 0 iki 100%, visiškai pilnai telefono bateriją įkrauti vos per 18-20 minučių. Kitų telefonų greitieji įkrovikliai itin sparčiai telefonus įkrauna iki 50%, tačiau po to krauna įprastu greičiu, tausodami akumuliatorių.

Jeigu domina greitieji telefonų įkrovikliai patrauklia kaina, čia rasite viską, ko gali prireikti!

Telefonų pakrovėjų ir adapterių asortimentas mūsų e. parduotuvėje

E. parduotuvėje Telefonubaterijos.lt galite rasti įvairių skirtingų laidinių arba belaidžių įkroviklių, kurie tiks: Apple, Samsung, HuaweiOnePlus ar kitų modelių telefonams. Įvairūs standartiniai arba greitieji įkrovikliai puikiai tiks kasdieniam naudojimui namuose ar darbe.

Stebėkite prekių katalogą, galbūt kažkuriam įkrovikliui ar kažkurioms prekėms taikoma akcija, vyksta išpardavimas? Jeigu taip – tuomet tai gali būti geriausias metas pirkti.

Visus internetinius užsakymus galite nemokamai atsiimti fizinėje mūsų parduotuvėje, kuri yra adresu S. Žukausko g.1, Vilnius. Na, o tiems pirkėjams, kurių gyvenamoji vieta yra Kaunas, Vilnius, Šiauliai ar bet kuri kita Lietuvos vieta, pasiūlysime lanksčias pristatymo sąlygas į Omniva siuntų terminalus (paštomatus) arba registruota siunta per Lietuvos paštą. Pristatymas užsakymams nuo 30€ - nemokamas.