USB laidai telefonams

Aktyvūs filtrai

Vienas reikalingiausių priedų jūsų išmaniesiems telefonams – USB laidai. Šie priedai yra reikalingi įkrovimui arba duomenų perkėlimui iš telefono, į kitą laikmeną. Telefonubaterijos.lt yra bene patogiausia vieta internetu pirkti USB laidus savo išmaniųjų iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Pixel, OnePlus ir kitų gamintojų telefonų modeliams.

Apsidairykite prekių asortimente ir raskite, kuris standartinis ar C tipo laidas (USB-C) vertas jūsų dėmesio.

USB laidai telefonams

Domina telefonų laidai įkrovimui ar duomenų perkėlimui? Mes turime jums ką pasiūlyti. Prekių asortimente yra skirtingi USB laidai telefonams, tarp kurių patenka ne vienas Apple Lightning laidas ir USB laidai kitų gamintojų bei kitų modelių įrenginiams.

Prekes galite patogiai rūšiuoti ir filtruoti pagal sau aktualius kriterijus tam, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote. Kiekvienam telefonui ir kiekvienam pirkėjui gali būti reikalingi vis kitokie USB laidai, todėl rūpinamės, kad prekių asortimentas būtų platus.

Renkantis laidą, svarbu atsižvelgti ne tik į tai ar tinkamos jungtys, bet ir į laido ilgį ir pagaminimo kokybę. Nors turbūt kiekvienam pirkėjui norisi, kad telefono pakrovėjo laidas būtų pakankamo ilgio, nereikėtų to sureikšminti, kaip pačio svarbiausio kriterijaus. Pernelyg ilgas laidas taip pat gali būti problema, kadangi naudojant jį nedideliu atstumu, didelė susipainiojimo rizika. Na ir pagaminimo kokybė – atkreipkite dėmesį, kad laidas būtų tvirtas, o jo galai – sustiprinti papildomai tam, jog viskas greičiau nesusidėvėtų.

iPhone krovimo laidai internetu

Internetu įsigyti kokybiškus iPhone krovimo laidus yra labai paprasta. Pasirinkite norimą produktą, įsidėkite jį į krepšelį ir atlikite pirkimą. Štai ir viskas, prekes jums visoje Lietuvoje pristatysime per 1-3 darbo dienas.

Tiems pirkėjams, kuriems reikalingas iPhone krovimo laidas, verta atkreipti dėmesį į keletą prekės savybių. Visų pirma – laido tipas. USB laidai, skirti iPhone telefonams, gali turėti standartinį USB antgalį arba tai gali būti naujas, greito krovimo – lightning laidas, tinkantis į naujus įkroviklius. iPhone telefonai neturi USB-C jungties.

Pagal antgalius, įkrovimo laidai gali būti atskiriami į tuos, kurie tinka senesniems ar naujesniems telefonams. Taip pat galima matyti, kokio ilgio yra iPhone USB laidas. Namams gali pakakti ir trumpesnio laido, tačiau kelionėms, išvykoms ar darbui pravartu įsigyti ir 2m+ ilgio laidą.

Samsung krovimo laidai pigiau

Jūsų telefonui tinkamas įkrovimo laidas gali būti mūsų prekių asortimente. Tiesiog pasinaudokite prekių filtrais, kad greičiau matytumėte, kuris Samsung įkrovimo laidas atitiks poreikius bei bus tinkamiausias jūsų telefono modeliui.

Nemažos dalies Samsung telefonų laidai gali būti ir kiek panašūs, tačiau renkantis svarbu žinoti ar tai standartinis, greito krovimo laidas ar kitokie USB laidai. Prekių puslapyje rasite visą naudingą informaciją apie dominančias prekes bei galėsite priimti geriausią sprendimą bei patrauklia kaina įsigyti tinkamus laidus.

Platus USB laidų pasirinkimas mūsų e. parduotuvėje

Prekių asortimente yra ne vienas iPhone lightning laidas, USB-C laidas ar unikalus Huawei ar kitų gamintojų telefonų pakrovimo laidas. Kad būtų lengva pasirinkti iš daugybės prekių, mes patariame susiaurinti paiešką naudojantis filtru ar rikiavimo įrankiu. Užuot gaišdami laiką ieškant tarp daugybės skirtingų laidų, matykite tik tai, kas aktualu.

Prekėms gali būti taikoma ir akcija, tad jas įsigysite pigiau nei įprastai. Visoje Lietuvoje prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Užsakymas gali būti pristatytas į visus miestus – Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kitus (Omniva siuntų terminalai bei registruotos siuntos). Na, o klientams taip pat siūlome visada nemokamą atsiėmimą parduotuvėje, adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius