Samsung pakrovėjai

Samsung pakrovėjas – būtinas aksesuaras prie kiekvieno telefono. Tačiau, kadangi jie per laiką susidėvi, o taip pat, jeigu pirkote naudotą ar visiškai naują Samsung telefoną, yra nemaža tikimybė, kad dėžutėje ir komplektacijoje Samsung pakrovėjas nėra numatytas. Internetu parduodamas pakrovėjas Samsung telefonams yra puikus šios problemos sprendimas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamas ne vienas ne tik originalus Samsung pakrovėjas su laidu, tačiau ir Samsung telefonams skirtas belaidis pakrovėjas, adapteriai, laidai, kiti priedai.

Išsirinkite bet kurią prekę ir patogiai ją įsigykite patrauklia kaina.  

Aktyvūs filtrai

Samsung telefonų pakrovėjai

Reikalingas adapteris, laidas ar Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, S10, S20, S21, S21 Ultra, A71 pakrovėjas? O gal domina Samsung belaidis įkroviklis, reikia kitų aksesuarų? Visa tai patogu pirkti e. parduotuvėje telefonubaterijos.lt.

Prekių asortimente lengva rasti tai, ko ieškote. Pasinaudokite patogiais filtrais ar rikiavimo įrankiu bei iš karto geriau matysite, kuris originalus Samsung pakrovėjas tinka jūsų modeliui arba atitinka kitus keliamus reikalavimus, kaip kaina ar kiti. Prieš perkant, labai svarbu įsitikinti ar pasirinktas Samsung įkroviklis turės tokius antgalius, kurie tinka jūsų telefonui. Šią informaciją galite pamatyti jau prekės pavadinime (pvz., Samsung pakrovėjas su USB type C galu) arba pačiame prekės puslapyje, kad Samsung C type pakrovėjas tinka tiems ir tiems modeliams.

Itin universalus pirkinys šioje kategorijoje – Samsung bevielis įkroviklis. Jeigu jūsų Samsung išmanusis palaiko belaidį įkrovimą, tai gerokai sumažins rūpesčius, susijusius su susiraizgiusiais laidais bei leis lengviau ir paprasčiau įkrauti telefoną namuose, darbe, kitose erdvėse.

Samsung adapteriai

Nors vis platėja galimybės įkrauti telefoną turint tik USB laidą ar belaidį įkroviklį, sieniniai arba kitokio tipo adapteriai vis tiek yra labai naudingi bei reikalingi. Jūsų tinkamai pasirinktas adapteris gali veikti ne tik kaip telefono, bet ir kaip Samsung išmaniojo laikrodžio pakrovėjas, įkroviklis planšetei ar kitiems įrenginiams. Adapterį galite įsigyti atskirai arba komplekte, kartu su laidu.

Adapteriai taip pat yra skirtingų tipų. Štai pvz., naujesnių modelių, tokių kaip Samsung Galaxy S21 pakrovėjas veikia su greituoju krovimu per USB-C ir 25W galia, o kitiems modeliams tinka įprastas įkroviklis, galintis krauti greitai arba įprastai. Tuos pirkėjus, kuriuos domina Samsung pakrovėjai ir adapteriai bei susiję aksesuarai, galės nudžiuginti tai, kad kai kurių prekių komplektaciją jie gali rinktis patys. Tai yra, pirkėjas gali pasirinkti, kad jį domina tik Samsung Galaxy S6, S8 ar kito modelio pakrovėjas arba įsigyti jį kartu su laidu ir t.t..

Samsung telefonų įkroviklių asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Jeigu reikalingas originalus Samsung telefono pakrovėjas, mūsų e. parduotuvėje rasite: adapterius ir laidus greitam krovimui, specialius, originalius arba aukštos kokybės analogiškus pakrovėjus skirtingiems Samsung modeliams, USB-C įkroviklius skirtingiems modeliams ir daugybę kitų priedų bei aksesuarų. Trumpai tariant, jeigu domina kokybiškas Samsung pakrovėjas patrauklia kaina, čia turėtumėte rasti tai, ko ieškote patogiam ir/ar greitam telefono įkrovimui.  

Skaitydami aprašymus, pasinaudoję prekių filtrais ir rikiavimo įrankiu lengviausiai rasite, kuris Samsung pakrovėjas nedidele kaina tiks būtent jums. Bet kuriuo metu gali vykti akcija ar išpardavimas. Jų metu pirkti apsimoka bene labiausiai, kadangi net ir aukščiausio lygio įkroviklius bei jų priedus bus galima įsigyti pigiau nei įprastai.

Visus internetu atliktus užsakymus galime pristatyti visoje Lietuvoje. Atsiėmimas visada nemokamas fizinėje parduotuvėje, kuri įsikūrusi adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. Kituose miestuose, kaip Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje, įmanomas pristatymas per 1-3 darbo dienas, į bet kurį Omniva siuntų terminalą arba registruota siunta, Lietuvos paštu.