Nothing Phone apsauginiai stikliukai

Nothing Phone – sparčiai populiarėjantis gamintojas, kurio įrenginiai vis dažniau atsiduria privačių ir verslo vartotojų rankose. Nothing Phone telefonai išsiskiria pažangia technologija ir galinga technine įranga. Vienas iš svarbiausių šių Android telefonų ypatumų – puikūs, aukštos raiškos OLED ekranai. Per ilgą telefono naudojimą, kišenėse, rankinėse ar kitose vietose jo ekranas gali būti subraižomas. Na, o jei išmanusis iškrenta iš rankų arba sutrenkiamas, ant ekrano gali atsirasti įdaužos arba jis gali būti visiškai pažeidžiamas.

Tam, kad pavyktų to išvengti ir nereikėtų brangiai kainuojančio ekrano keitimo ar remonto – apsauginiai stikliukai telefonui Nothing Phone. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite patraukliomis kainomis įsigyti patvarius, grūdinto stiklo Nothing Phone išmaniesiems skirtus, net 9H atsparumo klasės apsauginius stikliukus. Stikliuką bus nesunku užsiklijuoti ir patiems, tačiau jeigu pasirinksite atsiėmimą vietoje, tai atlikti galės ir mūsų technikai.

Aktyvūs filtrai

Nothing Phone telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Internetu labai patogu pirkti apsauginius stikliukus savo Nothing Phone išmaniajam telefonui. Kiekvienas stikliukas turi atskirą prekės puslapį, kuriame yra ir daugiau techninės informacijos. Ji padės renkantis prekę iš plataus katalogo.

Pirkdami internetu jūs galite ne tik matyti, kurioms prekėms taikoma akcija. Jūs taip pat išvengsite eilių, tad pirkti pigiau bus dar labiau paprasta.

Galiausiai pasirinkite patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą. Perkant iš Telefonubaterijos.lt, galite būti užtikrinti, jog apsauginiai stikliukai telefonams bus pristatyti ten, kur reikia, visoje Lietuvoje

Apie Nothing Phone telefonų apsauginius stikliukus

Dauguma apsauginių stikliukų Nothing Phone išmaniesiems yra gaminami iš grūdinto stiklo. Ši medžiaga yra patvari ir atsparesnė įbrėžimams, įdaužoms ir kitiems pažeidimams nei įprastos ekrano apsaugos priemonės.

Kadangi tokie apsauginiai stikliukai yra gaminami būtent iš stiklo, jie yra skaidrūs, tad neprarandate vaizdo kokybės ir ryškumo, o ekrano jutiklinis jautrumas prisilietimui lieka beveik lygiai toks pat, kaip ir be stikliuko.

Grūdinto stiklo ekrano apsauga pasižymi aukštesniu kietumo lygiu pagal Moso skalę. Dėl to jie yra atsparesni įbrėžimams ir sugeba sugerti smūgius, tai gali užtikrinti geresnę jūsų prietaiso ekrano apsaugą. Na, o dar du privalumai, kurių negalima praleisti yra tie, jog tokius stikliukus lengva valyti ir užklijuoti.

Nothing Phone apsauginių stikliukų kaina

Apsauginių stikliukų kaina gali priklausyti nuo telefono modelio ir pačio stikliuko prekės ženklo bei savybių. Tačiau stikliuko kaina yra tikrai maža, lyginant su jo teikiama nauda. Ekrano remontas ar keitimas kainuotų gerokai brangiau. Be to, prekių kataloge galite rasti ir ne vieną stikliuką su akcija, kuris kainuoja pigiau.