Huawei telefonų baterijos

Pavargote nuo to, kad jūsų Huawei išmanusis greitai išsikrauna, netikėtai išsijungia, kaista arba nepatenkina poreikių? Gali būti, jog sprendimas visai paprastas – tereikia pakeisti bateriją.

Aktyvūs filtrai

Jūsų patogumui Telefonubaterijos.lt siūlo platų telefonų baterijų asortimentą įvairiems Huawei išmaniųjų modeliams. Prekių kataloge yra ir originalios telefonų baterijos ir modeliai su padidinta talpa. Rinkitės tarp pigiausių, populiariausių ir išskirtiniausių variantų bei pagerinkite savo išmaniojo veikimą jau šiandien. Atsiliepimai apie visas baterijas – patys geriausi!

Huawei telefonų baterijos internetu

Internetu pirkti Huawei išmaniųjų baterijas patogu, paprasta ir naudinga. Mūsų prekių kataloge rasite platų asortimentą produktų, kurį sudaro OEM - originalios baterijos mobiliems telefonams Huawei bei padidintos talpos baterijos. Geriausia tai, kad jūsų įsigytą bateriją galėsime įdėti į telefoną. Taip iš karto gausite maksimalią naudą.

Produkto puslapyje rasite visą aktualią informaciją, o jeigu reikia, atsakymus į klausimus bei rekomendacijas visada suteiks ir mūsų komanda, kurią galite pasiekti telefonu +370 673 57374 arba el. paštu info@telefonubaterijos.lt

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Yra keletas požymių, kurie rodo, kad galbūt laikas keisti jūsų Huawei išmaniojo bateriją:

·       Telefonas nebeišsilaiko įkrautas taip ilgai, kaip anksčiau. Jei pastebėjote, kad telefono baterija išsikrauna greičiau nei anksčiau, gali būti, kad ji prarado potencialą ir reikia ją keisti.

·       Telefonas įkraunamas ne taip greitai, kaip anksčiau. Jei telefono įkrovimas trunka pastebimai ilgiau, tai gali būti ženklas, jog jūsų Huawei išmaniojo akumuliatoriai turėtų būti keičiami.

·       Telefonas perkaista. Jei telefonas pernelyg įkaista, tai gali būti ženklas, kad baterija yra pažeista arba veikia netinkamai.

·       Telefonas netikėtai išsijungia. Jei telefonas išsijungia atsitiktinai, tai neretai signalizuoja, apie baterijos susidėvėjimą ar gedimą.

·       Ekrane matote, kad įkrovos procentai „šokinėja“. Jei telefono ekrane rodoma baterijos įkrova procentais šokinėja netolygiai, tai gali būti labai stiprus įrodymas, jog jūsų Huawei telefonų baterijos pasiekė savo ribą.

Norint pašalinti visas šias problemas ir užkirsti kelią rimtesniems telefono pažeidimams, rekomenduojama pakeisti telefono bateriją.

Huawei telefonų baterijos kaina

Baterijos Huawei mobiliems telefonams gali labai skirtis savo kaina. Tačiau internetinėje parduotuvėje Telefonubaterijos.lt tikrai turėtumėte rasti savo Huawei išmaniajam tinkantį produktą labai patrauklia kaina. Be to, perkant internetu galite rinktis patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą, o taip pat ir mėgautis ne viena akcija, kurios metu atrinktos prekės parduodamos dar pigiau.