LG padidintos talpos telefonų baterijos

Pernelyg dažnas išmaniojo telefono įkrovimas arba nuolat ir sparčiai senkantis LG telefono akumuliatorus neprivalo tapti varginančia problema. Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje jūs galite patogiai ir paprastai įsigyti savo LG išmaniajam tinkančią, padidintos talpos bateriją. Su ja nebereikės vargti taip dažnai įkraunant telefoną arba nuolat nerimaujant dėl to, kad jis neišsikrautų pačiu netinkamiausiu laiku.

Padidintos talpos LG telefonų baterijos turi iki 40% didesnę talpą, lyginant su įprastai telefonuose esančiais akumuliatoriais. Telefonubaterijos.lt ne tik patogu pirkti patraukliomis kainomis. Mes taip pat galime atlikti ir baterijos pakeitimą!

Aktyvūs filtrai

LG padidintos telefono baterijos internetu

Internetu įsigykite skirtingiems LG G, G mini ir Nexus serijos telefonams skirtas padidintos talpos baterijas. Nusprendę pirkti čia galėsite mėgautis ne tik plačiu asortimentu ar patrauklia baterijų kaina, tačiau ir patogiu prekių pristatymo/atsiėmimo galimybėmis bei siūlomomis baterijų remonto, keitimo paslaugomis, jeigu tiks kils poreikis.

Telefonubaterijos.lt – visų jūsų telefono poreikių sprendimai vienoje vietoje. Jums tikrai nebereikės rūpintis pernelyg greitai išsikraunančio įrenginio arba nuolat su savimi nešiotis įkrovimo laidus.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Kiekviena telefono baterija turi skirtingą talpą. Baterijos talpa matuojama miliampervalandėmis. Tai yra sukaupta energija, kurią naudoja telefono: ekranas, procesoriai, RAM atmintis, kamera ir visi kiti moduliai bei parametrai. Kuo didesnis tos energijos rezervas, tuo ilgiau telefonas gali veikti neišsikraudamas.

Per laiką telefono baterijos talpa mažėja dėl nuolatinių įkrovimų/iškrovimų. Vykstant atnaujinimams taip pat gali didėti energijos sąnaudos, kadangi pati operacinė sistema naudos daugiau išteklių.

Tam, kad tai netaptų problema ir yra naudojamos padidintos talpos LG telefonų baterijos. Jos turi net iki 40% daugiau mAh, todėl su jomis galėsite ilgiau: filmuoti, kalbėti telefonu, žaisti, atlikti darbą ar kitas užduotis.

LG baterijos su padidinta talpa kaina

Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje rasite daugybę LG telefonų padidintos talpos baterijų patrauklia kaina. Galutinė kaina priklauso nuo baterijos modelio bei tipo. Pasinaudoję rikiavimo įrankio pagalba lengvai rasite padidintos talpos LG baterijas su akcija – kainuojančias pigiau nei įprastai!