Apple Iphone telefonų baterijos

Ar jūsų iPhone baterija greitai išsikrauna, tačiau išmanusis dar gerai veikia ir nenorite jo keisti? Tuomet pigesnė ir aplinką tausojanti alternatyva yra pakeisti iPhone bateriją. Su naująja iPhone baterija jūsų išmanusis telefonas veiks greitai, sklandžiai, greitai neišsikraus, o svarbiausia tai, kad įsigiję bateriją telefonui mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite dar ilgai džiaugtis mobiliuoju telefonu - mūsų siūlomos telefono baterijos yra itin kokybiškos, todėl tarnauja beveik tiek pat ilgai, kaip OEM, esančios telefonuose iš salonų. iPhone baterijos kaina elektroninėje parduotuvėje telefonubaterijos.lt - itin gera, nes čia visoms telefonų dalims dažnai taikoma akcija ar išpardavimas, o prekės atitinka aukštus kokybės standartus.

Aktyvūs filtrai

Apple iPhone telefonų baterijos paprastai yra keičiamos tada, kai pradeda greitai išsikrauti. Mūsų siūlomos iPhone baterijos atitinka gamintojo modelių parametrus ir nustatymus, todėl jūsų Apple telefonas dar tarnaus ilgai!

Reikia keisti iPhone telefono bateriją? Ne problema, pas mus rasite naująją iPhone bateriją skirtingiems iPhone modeliams! Pirkti elektroninėje parduotuvėje telefonubaterijos.lt apsimoka, nes tik čia kokybiškos Apple telefonų baterijos už gerą kainą. Taip pat siūlome grąžinimo garantiją, nemokamą siuntimą perkant už 30 eur ir daugiau bei galimybė pasikonsultuoti su specialistu. O jeigu jums prireiks pagalbos keičiant telefono bateriją, mūsų taisykla adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius, maloniai laukia jūsų.

  • Mūsų specialistai ne tik maloniai jus aptarnaus ir padės išsirinkti ar pakeisti telefono bateriją, bet ir turi kelis patarimus ilgesniam baterijos gyvavimo laikui:
  • Stenkitės vis po truputį įkrauti telefoną, kai turite galimybę. Tai yra, nelaukite, kol telefonas išsikraus;
  • Nelaikykite prijungto pilnai įkrauto telefono prie pakrovėjo - tai kenkia baterijai;
  • Saugogite telefoną nuo saulės ir perkaitimo. Jei pastebėjote, kad mobilusis kaista kraunant, nuimkite apsauginį dėklą.
  • Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi ir naujosios telefono baterijos tarnaus ilgai!

OEM kokybės baterijos iPhone telefonams

Elektroninėje parduotuvėje www.telefonubaterijos.lt parduodamos tik OEM baterijos - įsigiję OEM baterijas telefonams, būsite užtikrinti dėl ilgo jos veikimo laiko. Mes siūlome žemas OEM Apple iPhone telefonų kainas ir didelį pasirinkimą, todėl pas mus pasilankyti verta. Tai padaryti galite tiek internetu, tiek fizinėje parduotuvėje Vilniuje. IPhone 11, 13, 7, 6, 5s, 8, 8 plus, 11 Pro, 12 Mini, 5, 4, 4s, 5s, 6s, S6, 7, X, Xs, SE, SE 2020, SE 2016, 5 SE, 3, 3gs baterijos jau pas mus.

OEM iPhone baterijos, ekranai, USB laidai, įvairios kitos dalys ir aksesuarai - nuo šiol visa tai galite įsigyti dar geresnėmis kainomis. Laukiame jūsų!

Apple iPhone telefonų baterijos internetu

Patogiausias būdas apsipirkti - internetas. Todėl atnaujinkite savo telefoną neišeidami iš namų, internetu! Siūlome įsigyti OEM iPhone baterijas geromis kainomis. Daugybė baterijų įvairiems modeliams ir dar daugiau jau laukia jūsų! Siunčiame į visas Lietuvos vietoves - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar kita Omniva paštomatu ar Lietuvos paštu, o nemokamas pristatymas taikomas nuo 30 eur.

Apple iPhone telefonų baterijų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Elektronineje parduotuvėje telefonubaterijos.lt siūlomos tik OEM baterijos Apple telefonams už gerą kainą. Rinkitės iš iPhone 11, 13, 7, 6, 6s, S6, 5s, 8, 8 plus, 11 Pro, 12, 12 Mini, 5, 4, 4s, 5s, 7, X, Xs, SE, SE 2020, SE 2016, 5 SE, 3, 3gs modelių baterijos. Asortimentas gali kisti, tad skubėkite įsigyti!