LG telefonų baterijos

Nuvilia tai, kad telefonas išsikrauna per greitai? Pastebėjote, kad LG išmanusis smarkiai kaista arba reikia labai daug laiko, kol jis įkraunamas? Problemos sprendimas gali būti gana paprastas. Jums tereikia naujos baterijos!

Mūsų prekių kataloge galite lengvai rasti, kurios baterijos tinka jūsų telefonui, kurie modeliai yra populiariausi ir apie kuriuos vyraujantis atsiliepimai labiausiai teigiami. Rinkitės baterijas su įvairia talpa bei pagerinkite telefono veikimą. Prekes pristatome visoje Lietuvoje, o taip pat atliekame ir telefonų techninės priežiūros, remonto, aptarnavimo darbus!

Aktyvūs filtrai

LG telefonų baterijos internetu

LG gamino ir gamina daugybę išmaniųjų telefonų su aukštos kokybės akumuliatoriais. Šis prekės ženklas yra žinomas dėl dažnai novatoriškos baterijų technologijos. Jų baterijos mobiliems telefonams sukuriamos taip, kad užtikrintų ilgalaikį veikimą ir efektyvų įkrovimą.

Išmanieji telefonai LG gali turėti labai skirtingų matmenų, formų ar techninių savybių baterijas. Jūsų patogumui Telefonubaterijos.lt siūlo galimybę internetu įsigyti skirtingiems modeliams tinkančias, skirtingų talpų LG baterijas. Taip pat siūlome ir priedus LG telefonams, o seną bateriją galime pakeisti nauja savo paslaugų centre, Vilniuje. 

Kodėl reikia keisti telefono bateriją?

Kaip ir visų išmaniųjų telefonų, taip ir jūsų LG išmaniojo telefono ličio jonų baterija ilgainiui praranda gebėjimą išlaikyti įkrovą, todėl gali suprastėti jo veikimas ir sutrumpėti baterijos veikimo laikas. 

Labai paprastai sakant, originalios LG telefonų baterijos turėtų būti keičiamos, jei jos nebeišlaiko įkrovos taip ilgai, kaip anksčiau, arba jei telefono veikimas labai suprastėjo.

Pakeitus LG išmaniojo telefono bateriją galima prailginti bendrą prietaiso tarnavimo laiką ir pagerinti jo veikimą jau tuo pat momentu. Nauji akumuliatoriai nėra pernelyg brangūs, todėl tikrai apsimoka investuoti į pakeitimą, jeigu nenorite pirkti naujo telefono.

LG telefonų baterijos kaina

LG telefonų baterijos kaina gali būti labai įvairi. Telefonubaterijos.lt siūlo įvairias, aukščiausios kokybės originalias bei padidintos talpos LG baterijas patraukliomis kainomis. Be to, jeigu vyksta akcija, atrinktas baterijas pavyks įsigyti dar pigiau, todėl nepraleiskite progos.

Jeigu ieškote sprendimo pagal konkretų biudžetą, visas baterijas galite rikiuoti arba filtruoti pagal kainą, kad greičiau rastumėte, kurie akumuliatoriai jums tinkamiausi.