Automobiliniai įkrovikliai

Aktyvūs filtrai

Automobilinis įkroviklis – puikus ir labai reikalingas pirkinys. Visiems, kurie turi nuosavą automobilį ir juo važiuoja į darbą ar net dirba su automobiliu, labai praverčia automobilinis telefono pakrovėjas. Šį įrenginį prijungus prie automobilio 12V arba 24V jungties, galima įkroviklį sujungti su telefonu ir pakrauti jo akumuliatorių.

Tai yra labai svarbu keliaujant, vykstant į darbą ar ypač svarbu automobilyje dirbantiems: pavėžėjams, kurjeriams, transporto sferos darbuotojams. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamas ne vienas auto pakrovėjas Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ir kitiems telefonams.

Automobiliniai įkrovikliai telefonams

Automobilinis pakrovėjas arba auto įkroviklis veikia, kaip ir įprastas pakrovėjas. Ši prekė gali būti parduodama viena – kai produktą sudaro tik pats automobilinis pakrovėjas ir komplekte, kartu su USB laidu. Į automobilinį pakrovėją paprastai jungiamas USB laidas, todėl kitas jo galas turi būti tinkamas jūsų išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio įkrovimui. Jeigu laido neturite, jį galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Na, o, jeigu įrenginį įsigijote be laido – ne problema. Galite pasiimti iš standartinės komplektacijos esantį įkrovimo laidą ir jis turėtų tikti krovimui automobilyje.

Kokį automobilinį pakrovėją išmaniajam pasirinkti?

Pagrindiniai skirtumai renkantis, kuris automobilinis pakrovėjas telefonui bus geriausias, yra tik du.

Visų pirma – svarbi yra komplektacija. Jums tikrai verta žinoti ar dėžutėje bus tik pats auto kroviklis, ar ir USB laidai bei kiti priedai. Antra – norint žinoti, kuris automobilinis pakrovėjas bus geriausias, galima įvertinti ir jo turimų jungčių skaičių. Paprastai įkrovikliai veikia su visais telefonais, tačiau galite prekės aprašyme pasitikrinti ar automobilinis pakrovėjas tiks su jūsų telefonu.

Jeigu daug laiko praleidžiate automobilyje arba važinėjate ne vieni, dėmesio vertas turėtų būti tas automobilinis USB įkroviklis, kuris turi 2 arba net daugiau USB kištukų. Toks Samsung automobilinis pakrovėjas, iPhone automobilinis pakrovėjas ar kitas įrenginys galės vienu metu padėti įkrauti net dviejų išmaniųjų telefonų ir/ar planšetinių kompiuterių akumuliatorius. Tai labai praverčia darbo bei ilgesnių kelionių metu.

Automobilinių telefonų pakrovėjų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Internetu, mūsų e. parduotuvėje klientai gali patrauklia kaina įsigyti Remax, Hoco ar KSIX prekės ženklų automobilinius įkroviklius ir adapterius. Kone kiekvienas iš šių produktų jums tikrai gali puikiai tarnauti, kaip Samsung automobilinis įkroviklis ar pakrovėjas kito prekės ženklo telefonui. Automobilinis telefono pakrovėjas paprastai pasižymi ~5-20€ kaina.

Mes prekiaujame ir kitais priedais bei aksesuarais telefonams, tad pasidairykite po prekių katalogą, galbūt rasite ir kitus priedus, kurie jums reikalingi. Jeigu užsakymo suma yra didesnė nei 30€ - pristatymas būna visiškai nemokamas. Užsakymus galima atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje, o norėdami gauti registruotą siuntą arba į terminalą (paštomatą) – užpildykite užsakymo formą. Nurodykite, koks jūsų miestas – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar kitas, pasirinkite patogiausią terminalą ir per kelias darbo dienas jus turėtų pasiekti įkroviklis ar kitos, užsakytos prekės.