Xiaomi apsauginiai stikliukai

Pasirūpinkite savo telefono ekrano ir viršelio apsauga nuo įbrėžimų, dūžių ir skilimų. Xiaomi apsauginis stikliukas yra ta prekė, kuri pravers kiekvienam tokio telefono turėtojui. Šis pirkinys tikrai pravers vos įsigijus telefoną arba, jeigu senas stikliukas jau susidėvėjo ir reikia naujo. Prekių asortimentas mūsų parduotuvėje internetu yra tikrai platus, tad tikrai turėtumėte rasti tokius stikliukus, kurie tiks jūsų telefono modeliui.

Aktyvūs filtrai

Apsaugokite Xiaomi telefono ekraną nuo dūžių

Kiekvieno telefono, lietimui jautrus ekranas yra be galo delikatus ir net ir menkiausi pažeidimai gali palikti vizualius defektus arba net pažeisti pačio ekrano funkcionalumą. Dėl to Xiaomi apsauginiai stikliukai yra tokie naudingi. Užklijavus jį ant telefono ekrano, galite daug geriau apsaugoti jį nuo įbrėžimų, sutrenkimų, skilimų ar dūžių. Kadangi kiekvienam iš mūsų telefonas gali iškristi iš rankų, išslysti arba netikėtai susidurti su aštriu bei kietu daiktu (pvz., rakteliais, briaunomis), Xiaomi apsauginis stiklas tikrai turėtų atsidurti jūsų prekių krepšelyje, jeigu turite tokį telefoną. Taupykite savo pinigus ir labiau atsipalaiduokite, kadangi jūsų įrenginys, užklijavus stikliuką, taps žymiai geriau apsaugotas.

Xiaomi apsauginiai stikliukai internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje klientai gali patogiai pirkti pačių įvairiausių modelių Xiaomi telefonams skirtus apsauginius stikliukus.

Domina Xiaomi MI 9, Xiaomi M10, 11T, Redmi ar POCO linijos telefonų apsauginis stiklas? Kad ir kokiam Xiaomi telefonui skirto stikliuko ieškote, ko gero jums pavyks rasti geriausią produktą mūsų kataloge. Pasirinkdami turėkite omenyje, kad stikliukų atsparumas ir tvirtumas matuojamas nuo 1H (žemiausio) iki 10H. Jeigu norite aukščiausio atsparumo ir geriausios apsaugos, verta rinktis gal kiek aukštesne kaina parduodamus Xiaomi apsauginius stikliukus su geresniu įvertinimu.

Xiaomi apsauginių stikliukų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

Prekių asortimentas internetu yra tikrai platus. Nepamirškite pasinaudoti prekių filtrais ir rikiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte tinkamiausius apsauginius stikliukus savo telefonui.

Jeigu vyksta išpardavimas arba taikoma akcija, daugumą prekių iš katalogo jums pavyks įsigyti net pigiau nei įprastai. Renkantis stikliuką labai svarbu žinoti ar jis yra tinkamas jūsų telefonui. Informaciją apie tinkamumą rasite prekės puslapyje arba visuomet galite kreiptis dėl patarimų renkantis stikliukus Xiaomi išmaniesiems į mūsų kolektyvą tiesioginio pokalbio metu.

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje. Internetinius užsakymus visada nemokamai galite atsiimti fizinėje parduotuvėje adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. Na, o į kitus miestus, kaip kad Kaunas, Klaipėda, Šiauliai arba bet kur kitur Lietuvoje, nemokamas siuntimas paštu arba į Omniva terminalus, užsakymams nuo 30€.