Xiaomi Redmi Note 7 apsauginiai stikliukai

Džiaukitės gerai apsaugotu ir kaip nauju atrodančiu savo išmaniojo telefono Xiaomi Redmi Note 7 ekranu. Kaip? Ogi su Xiaomi Redmi Note 7 apsauginiais stikliukais, skirtais būtent jūsų išmaniojo telefono modeliams!

Mūsų siūlomos ekrano apsaugos priemonės yra sukurtos taip, kad puikiai tiktų būtent jūsų išmaniojo modeliui – Xiaomi Redmi Note 7. Uždėtas stikliukas veikia it papildomas apsaugos sluoksnis, ginantis ekraną nuo įdaužų, subraižymų ar kitų pažeidimų. 

Šie apsauginiai stikliukai yra lengvai užklijuojami ir nuimami, o mūsų paslaugų centre dar galėsime ir už jus užklijuoti naują stikliuką bei nuimti senąjį! Tačiau lygiai taip pat nesunkiai tai galėsite padaryti ir patys, tiesiog namų sąlygomis.

Aktyvūs filtrai

Xiaomi Redmi Note 7 telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Internetu paprasta ir patogu įsigyti kokybiškus apsauginius stikliukus savo Xiaomi Redmi Note 7 išmaniajam telefonui. Čia matysite tik tuos stikliukus, kurie, pagal išmatavimus tinka jūsų telefono ekranui. Be to, prekės puslapyje galite rasti kitą aktualią informaciją, kuri padės rasti geriausią sprendimą.

Mūsų prekių kataloge parduodami ne tik apsauginiai stikliukai telefonui, tačiau ir kiti priedai ar dalys Xiaomi Redmi Note 7 išmaniesiems telefonams. Jeigu ieškote, kaip pagerinti naudojimosi telefonu patirtį arba geriau apsaugoti savo įrenginį, užsukote ten, kur reikia!

Apie Xiaomi Redmi Note 7 telefonų apsauginius stikliukus

Apsauginiai stikliukai telefonams paprastai yra gaminami iš grūdinto stiklo, kuris nebijo įbrėžimų ir apsaugo nuo įdaužų patį telefono ekraną. Nors yra vos ~0,2 - 0,3 mm storio ir nė kiek netrukdo naudojimo patirčiai, apsauginis stikliukas gerai apsaugo ekraną. Norint jį užklijuoti nereikia nei ypatingų įgūdžių, nei įrankių. Prieš tai pakanka nuvalyti ir nusausinti ekraną, o pats stikliukas padengtas kokybiškų klijų sluoksniu, todėl lengvai prisitvirtina prie ekrano.

Xiaomi Redmi Note 7 apsauginių stikliukų kaina

Apsauginių stikliukų kaina Xiaomi Redmi Note 7 išmaniesiems telefonams yra tikrai patraukli. Stikliuko kaina – kelis ar net keliasdešimt kartų mažesnė nei naujo ekrano, tad į jį investuoti verta. 

Kataloge netrūksta ir prekių su akcija. Specialiai pažymėtus stikliukus įsigysite pigiau ir gausite didžiausią naudą su dar mažesnėmis išlaidomis!