Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 apsauginiai stikliukai

Pamirškite apie subraižytus ar įdaužtus telefono ekranus. Apsauginiai stikliukai Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 išmaniesiems telefonams padės apsaugoti jūsų įrenginio ekraną nuo žalos. Platų stikliukų asortimentą galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje, o juos įsigyjant galėsite pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą.

Apsauginį stikliuką nesunkiai galima užklijuoti ir patiems, o Telefonubaterijos.lt parduotuvė internetu taip pat siūlo ir papildomus priedus bei kitas dalis Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 išmaniesiems, ne tik apsauginius stikliukus!

Aktyvūs filtrai

Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 telefonų apsauginiai stikliukai internetu

Internetu Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 apsauginiai stikliukai telefonui – ranka pasiekiami. Jūs galite pasirinkti savo telefono modelį ir matyti tik jam tinkamus stikliukus bei juos iš karto užsisakyti. Nereikia laukti eilėse ar gaišti paieškose.

Kiekvienas stikliukas turi savo prekės puslapį, kuriame rasite visą aktualią techninę informaciją bei net patarimus, kaip tinkamai užklijuoti stikliuką. Tiesa, jeigu norite, stikliuką užklijuoti ir beveik bet kokius remonto ar aptarnavimo darbus jūsų telefonui galime atlikti ir savo paslaugų centre, Vilniuje.

Apie Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 telefonų apsauginius stikliukus

Jeigu jus domina stikliukai telefonams Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019, būtinai susipažinkite ir su jų teikiama nauda. Nors modernių išmaniųjų telefonų ekranai ir yra gaminami iš atsparių ir patvarių medžiagų, raktai, kritimai ar kiti aštrūs daiktai bei nelaimingi atsitikimai gali gerokai jam pakenkti. Įbrėžimai ir įdaužos ne tik, kad gadina bendrą vaizdą, tačiau gali trukdyti net naudotis telefonu. Apsauginis stikliukas nuo to gerai apsaugo ir kainuoja gerokai mažiau nei naujas ekranas, tad užklijuoti apsauginį stiklą tikrai verta.

Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 apsauginių stikliukų kaina

Apsauginių stikliukų kaina gali būti įvairi. Jeigu norite rasti variantą pigiau arba kuo patrauklesne kaina, pasinaudokite prekių filtrais arba rikiavimo įrankiu bei ieškokite prekių su akcija.  

Primename, kad užsakymams virš 30 eurų visada siūlome nemokamą pristatymą!