Samsung USB laidai

Aktyvūs filtrai

Internetinės parduotuvės telefonubaterijos.lt prekių asortimente yra ne vienas Samsung USB laidas, skirtas jūsų Samsung išmaniųjų telefonų įkrovimui bei duomenų perdavimui iš telefono, į kitą laikmeną. Samsung įkrovimo laidas pravers: namuose, darbe, automobilyje, bet kurioje kelionėje ar jūsų krepšyje, sujungtas su išorine baterija powerbank.

Įvairaus ilgio Samsung pakrovėjo laidas gali būti puikus pirkinys suplyšus ar susidėvėjus senajam bei įsigijus naują išmanųjį, kurio komplektacijoje jau nebėra nei pakrovėjo, nei laido.

Samsung telefono pakrovėjo laidas internetu

Prekių kataloge esantis Samsung įkrovimo laidas gali tikti Samsung Galaxy S ir Note serijos telefonams, Galaxy A arba FE modelių ir įvairiausiems kitiems, naujesniems bei senesniems Samsung išmaniesiems.

Samsung įkrovimo laidas dažniausiai yra 1m ilgio, todėl puikiai tiks naudojimui namuose, darbe ar dirbant nuotoliniu būdu, pvz., iš kavinės. Paprastai išskiriamas standartinis Samsung Micro USB laidas ir Samsung USB Type C įkrovimo bei duomenų perdavimo laidas.

Samsung USB C tipo laidas

Specialų antgalį turintis USB-C tipo laidas tiks patiems įvairiausiems Samsung išmaniesiems. Net 1m ilgio laidas puikiai tinka įkrovimui prie lovos, darbo stalo, sofos ar kavinėje, kuomet sėdite prie elektros lizdo. Verta nepamiršti, kad naujausi Samsung telefonai parduodami gerokai kuklesnės komplektacijos nei seniau, todėl Samsung įkrovimo laidas turi būti perkamas atskirai. Mūsų parduotuvė yra, ko gero geriausia vieta juos įsigyti, kadangi siūlome puikias kainas ir daug skirtingų, labai aukštos kokybės kitų gamintojų laidų.

Savo telefonui verta turėti daugiau nei vieną įkrovimo laidą. Bent vieno, ko gero reikia namuose. Papildomą laidą verta nešiotis į darbą bei/ar mokymosi įstaigą savo rankinėje, kuprinėje ar krepšyje, kad galėtumėte bet kada jį pasikrauti. Dar vienas laidas gali praversti mašinoje, jeigu joje neturite belaidžio įkrovimo lizdo. Jeigu bandysite naudoti vieną laidą viskam, tapsite labai priklausomi ir net vieną kartą palikę jį kitoje vietoje turėsite problemą spręsti iš naujo. Rekomenduojame gera kaina ir patogiai internetu pirkti aukštos kokybės Samsung išmaniųjų įkrovimo laidus savo telefonams.

Atraskite tinkamą Samsung USB laidą mūsų e. parduotuvėje

Patogūs prekių filtrai leis greitai susiaurinti rodomų laidų sąrašą pagal kainą arba komplektaciją. Jūs galite įsigyti tik USB laidą arba laidą kartu su adapteriu, įkrovikliu. Priklausomai nuo savo poreikių, rasite tai, kas tiks labiausiai.

Jeigu vyksta išpardavimas arba taikoma akcija – pirkti apsimoka dar labiau, kadangi originali arba aukštos kokybės įranga parduodama dar pigiau.

Visus užsakymus galima nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėje, adresu S. Žukausko g.1, Vilnius. Na, o norintiems kitokio pristatymo galime pasiūlyti pristatymą į Omniva terminalus bei registruota Lietuvos Pašto siunta. Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar kiti miestai – pristatome visoje Lietuvoje, tad pasirinkite geriausius laidus ir vos per 1-3 dienas gaukite juos į artimiausią terminalą arba registruotu paštu.