Telefonų ekranai

Ekranai telefonams neabejotinai yra viena iš svarbiausių telefono, kaip ir kompiuterių, dalių vartotojui. Tai dalis, be kurios telefonas negali tinkamai veikti. Jeigu telefono ekranai skilo, mirguliuoja ar kelia kitų nepatogumų, apsilankykite mūsų interneto svetainėje - elektroninėje parduotuvėje telefonubaterijos.lt siūlomi ne tik telefonų ekranai gera kaina, bet ir greitas bei malonus aptarnavimas. Be to, parduotuvėje siūlomos mobiliųjų telefonų dalys yra kokybiškos ir originalios.

Kokybiškas telefonų ekranas yra itin svarbu užtikrinant maksimalų akių komfortą ir matomumą. Todėl nedelskite, įsigykite telefono ekraną jau dabar!

Aktyvūs filtrai

LCD telefonų ekranai

Pas mus rasite išmaniųjų telefonų LCD ekranus - tai skystųjų kristalų paletės, kurios yra labai kompaktiškos, plonos ir ryškios, naudoja mažai energijos. Klientams siūlome originalius LCD ekranus ar kokybiškas jų kopijas. Be to, isigiję ekranus mūsų elektroninėje parduotuvėje, gausite įrankius ekrano keitimui ir instrukcijas nemokamai. Taip pat jūsų laukia išskirtiniai pasiūlymai, pavyzdžiui, akcija ir išpardavimas, todėl galėsite pirkti dar geresnėmis kainomis. Telefonubaterijos.lt - tai platus asortimentas, konkurencingos kainos, kokybiškas aptarnavimas ir originalūs produktai. 

Dauguma pirkėjų yra patenkinti LCD ekranu telefonuose. Gal laikas jį išbandyti ir jums?

Kokybiški telefonų ekranai skirtingiems modeliams

Skilo ekranas ar mirguliuoja vaizdas jame? O gal visiškai sudužo? Ne problema, nes telefonubaterijos.lt rasite platų ekranų telefonams pasirinkimą, nuo Apple iPhone iki XIAOMI!

Jeigu telefono ekranas tampa juodas ar tinkamai nefunkcionuoja, nedelsdami jį pakeiskite, kad išvengtumėte tolesnių nesklandumų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomas platus ekranų pasirinkimas - išsirinkite sau tinkamą. Pavyzdžiui, siūlomi net kelių modelių iPhone ekranai, 5,6,6s,7,8. Taip pat rasite huawei ekranus, pavyzdžiui, Huawei P9. Telefonubaterijos.lt - tai elektroninė parduotuvė kurioje išsirinks kiekvienas. Siūlome aukščiausios kokybės produktus už gerą kainą, todėl mūsų klientai lieka patenkinti ir sugrįžta vėl. Nepraleiskite progos atsinaujinti ir jūs! Mes siekiame jums pasiūlyti kuo didesnį ekranų telefonams pasirinkimą, o visi telefonų modeliai, kuriems galite įsigyti ekranus, yra pateikti mūsų interneto svetainėje.

Nedelsk, ir naujasis iPhone ekranas (arba bet kurio kito modelio) bus tavo rankose!

Kaip išsirinkti tinkamiausią telefonų ekraną?

Tikriausiai šis klausimas kyla ne vienam vartotojui, todėl pateikiame kelis patarimus kaip išsirinkti tinkamiausią telefono ekraną. Pirmiausiai, turėtumėte nuspręsti, kokio tipo ekrano paletės pageidaujate, taip pat reikėtų pasirinkti ar norite originalaus ekrano, ar kokybiškos kopijos. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos LCD, skystųjų kristalų, paletės yra itin vertinamos dėl savo plonumo ir komfortiško naudojimo. Taip pat patariame rinktis tik žinomas ir patikimas elektronines parduotuves, kuriose gausite tik kokybiškas prekes. Beje, jeigu yra poreikis, siūlome pasikonsultuoti dėl telefono ekrano įsigijimo su konsultantu.

Elektroninės parduotuvės telefonubaterijos.lt konsultantai visada pasiruošę padėti!

Telefonų ekranų asortimentas mūsų e. parduotuvėje

E. parduotuvės telefonubaterijos.lt veikla - prekyba kokybiškomis telefono dalimis, aksesuarais ir kitais priedais internetu. Siūlome platų minėtų produktų asortimentą bei išskirtinius pasiūlymus - akcijas, išpardavimus. Taip pat galime atlikti telefonų remontą už gerą kainą, susisiekite duotu telefono numeriu. 

Užsisakius internetu, galimas pristatymas visoje Lietuvoje. Atsiimkite nemokamai fizinėje parduotuvėje, kuri įsikūrusi adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. Kituose miestuose, kaip Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje, galimas pristatymas dvejais būdais:

Omniva paštomatu per 1-2 darbo dienas;

Lietuvos paštu siunčiant registruota siunta.

Nemokamas prekių pristatymas nuo 30eur visoje Lietuvoje! Telefonubaterijos.lt - sąžiningos kainos, puikus aptarnavimas ir patenkinti klientai.