iPhone 7 padidintos talpos baterija

Pavargote nuo to, kad jūsų iPhone 7 išmanųjį reikia dažnai krauti? Norite nevaržyti savęs naudodami telefoną? Tai gali būti geriausias laikas pakeisti seną akumuliatorių padidintos talpos telefono baterija. 

Apple iPhone 7 padidintos talpos telefonų baterijos turi iki 30-45% didesnę talpą už standartines. Tai leis gerokai ilgiau bei daugiau filmuoti, atlikti darbo užduotis ar pramogauti su jūsų telefonu. Įsigykite didesnės talpos iPhone bateriją iš Telefonubaterijos.lt jau dabar!

Aktyvūs filtrai

Apple iPhone 7 padidintos telefono baterijos internetu

Internetu patogu ir paprasta įsigyti geriausią padidintos talpos bateriją jūsų išmaniajam Apple iPhone 7 telefonui.

Rasite platų produktų asortimentą, o kiekviename prekės puslapyje jus taip pat pasitiks išsami informacija apie tai, kokia yra baterijos talpa bei kitos techninės produkto savybės.

Pirkdami čia niekada nelauksite eilėse, o taip pat galėsite pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą. Paslaugų centre Vilniuje jūsų senąją Apple iPhone 7 bateriją pakeisime nauja, didesnės talpos. 

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Telefono baterijos talpa rodo, kiek daug energijos gali sukaupti pats akumuliatorius. Kadangi kiekvienas prietaisas (ekranas, kamera, procesorius) naudoja įkrovą (energiją), kuo jos daugiau, tuo rečiau reikės iPhone įkrauti. Be to, laikui bėgant telefono baterijos talpa mažėja, tad po tam tikro laiko apsimoka ją keisti. Didesnės talpos iPhone 7 baterija leis jums telefonu naudotis ilgiau ir efektyviau!

Apple iPhone 7 baterijos su padidinta talpa kaina

Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje, internetu ir be jokių didelių vargų galite patrauklia kaina, net pigiau nei kai kuriose kitose parduotuvėse įsigyti Apple iPhone 7 baterijas su padidinta talpa.