iPhone 4 padidintos talpos baterija

Pavargote nuo to, kad jūsų iPhone 4 ėmė sparčiai išsikrauti? Nuolat tenka mažinti telefono naudojimą, kad neliktumėte su išsikrovusiu įrenginiu? Gali būti, kad problema – lengvai išsprendžiama. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos padidintos talpos telefonų baterijos tinka iPhone 4 išmaniesiems ir prailgina veikimo laiką vienu įkrovimu. Padidintos talpos iPhone 4 telefonų baterijos turi iki 45% didesnę talpą už standartinę!

Aktyvūs filtrai

Apple iPhone 4 padidintos telefono baterijos internetu

Bene patogiausią padidintos talpos telefono Apple iPhone 4 bateriją įsigyti internetuTelefonubaterijos.lt. Čia rasite ne tik platų kokybiškų didelės talpos baterijų pasirinkimą. Savo paslaugų centre Vilniuje taip pat galėsime ir kokybiškai pakeisti seną bateriją į naują, kad iš karto pavyktų mėgautis puikiai veikiančiu Apple išmaniuoju.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Jūsų iPhone 4 turi ličio jonų bateriją (akumuliatorių). Svarbiausias jos parametras yra baterijos talpa, matuojama miliampervalandėmis (mAh). Telefono baterijos talpa nusako, kiek daug energijos sukaupiama įkrautame akumuliatoriuje. Laikui bėgant įprasta baterija praranda potencialą bei greitai išsikrauna. Dėl profesionalių ar intensyvių naudojimo įpročių iPhone 4 baterija taip pat gali sparčiai išsikrauti ir nepatenkinti poreikių. Tam reikalinga padidintos talpos baterija!

Apple iPhone 4 baterijos su padidinta talpa kaina

Jeigu norite įsigyti padidintos talpos iPhone 4 bateriją patrauklia kaina, esate kaip tik ten, kur reikia. Čia rasite ne tik platų prekių asortimentą, tačiau ir ne vieną akciją – ypatingą pasiūlymą. Specialiai pažymėtas padidintos talpos Apple iPhone telefonams tinkančias baterijas pavyks įsigyti pigiau!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį