Samsung Galaxy Note Edge padidintos talpos baterija

Pamirškite dažnus įkrovimus ir nuolatinį rūpestį dėl to, kad Samsung Galaxy Note Edge telefono baterija sparčiai išsikrauna. Padidintos talpos Samsung Galaxy Note Edge telefonų baterijos – paprastas jūsų problemų sprendimas.

Didesnė baterijos talpa reiškia, kad rečiau reikės įkrauti įrenginį iš naujo, o taip pat ir tai, jog galėsite daugiau naudoti kamerą, programas ar kitas funkcijas savo telefone. Įsigykite savo padidintos talpos bateriją jau dabar!

Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy Note Edge padidintos telefono baterijos internetu

Internetu patogiausia pirkti padidintos talpos baterijas savo Samsung Galaxy Note Edge telefonui. Internetinėje parduotuvėje Telefonubaterijos.lt jūs rasite ne tik gausų asortimentą, tačiau ir ne vieną bateriją patrauklia kaina. Gausus asortimentas ir patrauklios kainos – dar ne viskas. Mūsų klientai džiaugiasi patogiu pristatymu visoje Lietuvoje, o esant poreikiui įsigytą bateriją galime įdėti į telefoną.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Svarbiausias Samsung Galaxy Note Edge telefonų baterijos parametras yra telefono baterijos talpa. Ji matuojama mAh (miliampervalandėmis) ir parodo, kiek daug energijos yra sukaupiama įkrautame akumuliatoriuje.

Laikui bėgant jūsų gamyklinės ar turimos baterijos potencialas mažėja. Na, o Galaxy Note Edge telefonui pagal jūsų poreikius gali net ir neužtekti įprastos talpos baterijos – ji išsikrauna per greitai. Tam mes rekomenduojame įsigyti padidintos talpos bateriją, kuri išspręs visas problemas!

Samsung Galaxy Note Edge baterijos su padidinta talpa kaina

Jeigu ieškote Samsung Galaxy Note Edge baterijos su padidinta talpa patrauklia kaina – užsukote kaip tik ten, kur reikia. Atkreipkite dėmesį ir į prekes su akcija, mat, tas baterijas įsigysite dar pigiau nei įprasta kaina.

Pasinaudokite rikiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte baterijas pagal savo biudžetą.