Samsung Galaxy S2 padidintos talpos baterija

Pavargote nuolat krauti savo telefoną? Nuvilia greitai išsikraunanti Samsung Galaxy S2 išmaniojo baterija? Turime jums sprendimą – padidintos talpos Samsung telefonų baterijos. Jos turi net iki 40-45% didesnę talpą už standartines jūsų modelio telefono baterijas, todėl net ir intensyviausias naudojimas lėčiau iškraus jūsų įrenginio bateriją.

Geriausia tai, kad Telefonubaterijos.lt jūs galite ne tik užsisakyti didesnės talpos bateriją. Mūsų meistrai gali ją ir įdėti į jūsų telefoną, kad iš karto galėtumėte juo naudotis taip, kaip norite.

Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy S2 padidintos telefono baterijos internetu

Samsung Galaxy S2 išmaniojo telefono standartinė baterija laikui bėgant praranda savo potencialą. Be to, standartinė jos talpa gali būti nepakankama jūsų poreikiams. Didesnės talpos baterija leis daugiau ir ilgiau filmuoti, žaisti žaidimus ar atlikti kitas užduotis nesibaiminant dėl to, kad įrenginys netikėtai išsikraus.

Mūsų parduotuvėje pirktos padidintos telefono baterijos talpa bus iki 45% didesnė nei įprastai jūsų Samsung Galaxy S2 telefone randama.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Baterijos talpa – miliampervalandėmis (mAh) matuojamas dydis, kuris rodo tai, kiek energijos telpa baterijoje. Įkrovą (energiją) naudoja visi telefono prietaisai – ekranas, kamera, procesorius ir kiti. Kuo galingesnis telefonas arba kuo ilgiau norite juo naudotis, tuo didesnė turi būti telefono baterijos talpa.

Jeigu jūsų Samsung Galaxy S2 ėmė sparčiai išsikrauti arba jūsų nebetenkina jo veikimo laikas – padidintos talpos baterija tikrai galės padėti problemą išspręsti.

Samsung Galaxy S2 baterijos su padidinta talpa kaina

Pirkdami padidintos talpos baterijas savo Samsung Galaxy S2 telefonui internetu, galėsite mėgautis ne tik patrauklia kaina, tačiau ir plačiu asortimentu. Raskite savajam telefonui geriausiai tinkančią bateriją, o jeigu vyksta akcija, ją nusipirksite ir dar pigiau nei įprastai!