iPhone 6 plus padidintos talpos baterija

Puikus pirkinys Apple iPhone 6 plus savininkams – padidintos talpos baterija. Jeigu pastebėjote, kad jūsų išmanusis ėmė sparčiai išsikrauti arba matote, kad labai krito baterijos potencialas, pats laikas įsigyti padidintos talpos bateriją. Su ja nebereikės tiek rūpintis įkrovimu ir galėsite naudotis savo išmaniuoju daug ilgiau tarp įkrovimų. Didesnė baterijos talpa pravers dirbant, pramogaujant ar leidžiant laisvalaikį.

Įsigykite ją internetu jau dabar, o mes taip pat galėsime seną bateriją pakeisti nauja savo paslaugų centre, Vilniuje!

Aktyvūs filtrai

Apple iPhone 6 plus padidintos telefono baterijos internetu

Internetu jūs galite patogiai įsigyti padidintos talpos telefono baterijas savo Apple iPhone 6 plus išmaniesiems. Jeigu po atnaujinimų arba po ilgo savo išmaniojo naudojimo pastebite, kad baterijos įkrovimo lygis krenta sparčiau nei turėtų, gali būti, kad problemos sprendimą rasite Telefonubaterijos.lt!

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Standartinės jūsų telefono baterijos talpa yra ribota. Laikui bėgant, su kiekvienu įkrovimo/iškrovimo ciklu ji mažėja. Taip pat, jeigu savo Apple iPhone 6 plus naudojate darbui ar su daug resursų reikalaujančiomis programėlėmis, baterija greičiau išsikrauna. Tam, kad to nebūtų reikia didesnės talpos baterijos.

Būtent padidintos talpos telefonų baterijos sprendžia šią problemą ir leidžia turėti iPhone su net iki 45% didesnės talpos akumuliatoriumi!

Apple iPhone 6 plus baterijos su padidinta talpa kaina

Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje rasite savo iPhone 6 plus tinkamiausią bateriją su padidinta talpa. Pasirinkti padės prekių filtrai, rikiavimo įrankis ir informacija prekės puslapyje.

Jeigu jus domina patraukliausia kaina, ieškokite akcijos ženklu pažymėtų prekių ir jas pirkite dar pigiau nei įprastai!