Samsung Galaxy Trend Plus padidintos talpos baterija

Jeigu su telefonu daug dirbate, filmuojate, pramogaujate ar užsiimate kita veikla arba pavargote nuo per greit ir per dažnai išsikraunančio Samsung Galaxy Trend Plus išmaniojo, turime geriausią sprendimą jums!

Padidintos talpos Samsung Galaxy Trend Plus telefonų baterijos – patogus būdas prailginti įrenginio veikimo laiką arba sumažinti reikalingų įkrovimų skaičių. Parduotuvėje Telefonubaterijos.lt internetu rasite daug neblogų pasiūlymų savo Galaxy Trend Plus išmaniojo telefono modelių padidintos talpos baterijoms pirkti.

Aktyvūs filtrai

Samsung Galaxy Trend Plus padidintos telefono baterijos internetu

Samsung Galaxy Trend Plus išmaniojo telefono modelio padidintos talpos baterijas patogu pirkti būtent internetu. Mūsų e-parduotuvėje rasite savo telefonų modeliams tinkančių baterijų labai patrauklia kaina. Atsidarius prekės puslapį iš karto matysite svarbiausią informaciją. Sužinosite ne tik apie baterijos talpą, tačiau pastebėsite ir kitus aktualius parametrus. 

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Visų Samsung Galaxy Trend Plus telefonų baterijos yra ličio jonų akumuliatoriai. Svarbiausias akumuliatoriaus arba baterijos parametras yra baterijos talpa. Ji matuojama miliampervalandėmis (mAh) bei nurodo, kiek daug energijos sukaups baterija bei kaip ilgai ją bus galima naudoti iki kito įkrovimo.

Per laiką telefono baterijos talpa gali mažėti. Dėl naudojimo ir amžiaus mažėja baterijos potencialas. Kai kada net ir pagal jūsų poreikius Samsung Galaxy Trend Plus baterija per greit išsikraus. Tam yra sprendimas – padidintos talpos telefonų baterijos Samsung Galaxy Trend Plus telefonams. Jos leis ilgiau pramogauti, dirbti ar naudotis telefonu iki kol vėl reikės įkrauti.

Samsung Galaxy Trend Plus baterijos su padidinta talpa kaina

Pasinaudokite patogiu prekių rikiavimo įrankiu, kad rastumėte Samsung Galaxy Trend Plus bateriją patraukliausia kaina. Ieškokite ir baterijų, pažymėtų akcijos ženklu, kurias galėsite įsigyti pigiau.