Nokia BL-5CT padidintos talpos baterija

Per greitai išsikrauna jūsų Nokia BL-5CT išmanusis? Turime problemos sprendimą – didesnės talpos baterijas būtent šiems modeliams.

Telefonubaterijos.lt – patogi vieta, kur galite tiesiog internetu išsirinkti didesnės talpos bateriją savo telefonui. Didesnė baterijos talpa užtikrins, kad išmanusis išsikraus ne taip greitai ir galėsite būti produktyvesni. Mūsų siūloma Nokia BL-5CT telefono baterijos talpa bus net keliasdešimt procentų didesnė už standartinės!

Aktyvūs filtrai

Nokia BL-5CT padidintos telefono baterijos internetu

Internetu, pirkdami padidintos talpos baterijas savo Nokia BL-5CT išmaniajam jūs nestovėsite eilėse ir galėsite iš karto rasti, kurios padidintos talpos telefonų baterijos tinka geriausiai. Prekes greitai išsiųsime arba paruošime atsiėmimui Vilniuje, o taip pat vietoje galėsime seną bateriją pakeisti nauja.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Padidintos talpos telefonų baterijos - tai specialios baterijos, kurių talpa didesnė nei standartinės baterijos, su kuria telefonas yra parduodamas. 

Tai reiškia, kad padidintos talpos telefonų baterijos gali išlaikyti daugiau įkrovos, tad pailgėja išmaniojo veikimo laikas. Jūsų patogumui siūlome platų didesnės talpos Nokia BL-5CT telefonų baterijų asortimentą. Jos gali turėti iki 30% didesnę talpą, tad gali ženkliai sumažinti poreikį krauti išmanųjį bei pagerinti naudojimo patirtį.

Nokia BL-5CT baterijos su padidinta talpa kaina

Mūsų parduotuvėje internetu jūs galite paprastai nusipirkti baterijas su padidinta talpa Nokia BL-5CT telefonams. Geriausia tai, jog daugumą prekių siūlome labai patrauklia kaina. Na, o jeigu vyksta akcija, Nokia BL-5CT baterijas su padidinta talpa įsigysite dar pigiau nei įprastai.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį