LG Nexus 5x padidintos talpos baterija

Nebekentėkite dėl sparčiai išsikraunančio LG telefono. Telefonubaterijos.lt turi sprendimą kaip tik jums – padidintos talpos telefonų baterijos LG Nexus 5x modeliams.

Jos gali sukaupti iki 40% daugiau energijos, negu standartinė jūsų išmaniojo baterija. Be to, seną bateriją galėsime savo paslaugų centre Vilniuje pakeisti nauja.

Aktyvūs filtrai

LG Nexus 5x padidintos telefono baterijos internetu

Pagrindinis privalumas, kuo pasižymi padidintos talpos LG Nexus 5x telefonų baterijos yra tai, kad jos sukaupia daugiau energijos. Tą energiją jos gali perduoti jūsų telefonui, todėl jis veiks ilgesnį laiką neišsikraudamas. 

Tai gali būti ypač naudinga, jei dažnai naudojate savo LG Nexus 5x telefoną ir pastebite, kad baterija greitai išsikrauna, arba jei dėl darbo ar kitų pramogų ilgą laiką tenka būti toliau nuo įkrovimo vietų.

Be to, naujas akumuliatorius taip pat gali pagerinti telefono veikimą, kadangi jis taip pat neįkais, gal net palengvins procesoriaus darbą.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Standartinė telefono baterijos talpa gali būti nepakankama jūsų poreikiams. Be to, laikui bėgant mažėja jūsų telefono akumuliatoriaus potencialas, todėl jis ima greičiau išsikrauti. Didesnė telefono baterijos talpa taip pat reikš, kad galėsite ilgiau naudotis savo įrenginiu nepergyvendami, jog jis staigiai išsikraus.

LG Nexus 5x baterijos su padidinta talpa kaina

Patrauklia kaina įsigyti LG Nexus 5x baterija su padidinta talpa galite ir internetu. Telefonubaterijos.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą, kuriame yra ir baterija, tinkanti jūsų telefonui. Stebėkite ir ypatingus pasiūlymus bei akcijų metu padidintos talpos baterijas pirkite dar pigiau!