Nokia BL-4U padidintos talpos baterija

Jeigu pastebėjote, kad jūsų Nokia BL-4C išmanusis ėmė greičiau išsikrauti, tai yra problema, kurią reikia spręsti. Bene geriausią sprendimą gali pasiūlyti Telefonubaterijos.lt!

Mes turime platų asortimentą padidintos talpos baterijų būtent Nokia išmaniesiems ir Nokia BL-4C modeliams. Jeigu norite, jūsų internetu įsigytą bateriją galėsime įdėti į telefoną savo paslaugų centre Vilniuje.

Aktyvūs filtrai

Nokia BL-4C padidintos telefono baterijos internetu

Perkant internetu jums nereikės laukti eilėse. Mūsų kataloge rasite daug pasirinkimų, kuriuos sudaro aukštos kokybės baterijos su net iki 30% didesne talpa už standartines. Atsidarius prekės puslapį galite rasti daugiau išsamios ir naudingos informacijos apie kiekvieną bateriją Nokia išmaniesiems.

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Padidintos talpos telefonų baterijos - tai specialios baterijos, kurios turi iki 30% didesnę talpą už standartines, dedamas į Nokia telefonus. Didesnė baterijos talpa reiškia, kad galite ilgiau naudotis išmaniuoju jam neišsikraunant. Standartinė telefono baterijos talpa gali būti per maža jūsų poreikiams, o laikui bėgant ji taip pat mažėja, kadangi baterija turi ribotą potencialą. Dėl to įsigyti padidintos talpos bateriją apsimoka!

Nokia BL-4C baterijos su padidinta talpa kaina

Ieškote padidintos talpos baterijos Nokia BL-4C išmaniesiems patrauklia kaina? Užsukote kaip tik ten, kur reikia.

Pas mus rasite ir vieną ypatingą pasiūlymą bei akciją, kurios metu baterijas pavyks nusipirkti dar pigiau

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį