Samsung Galaxy S7 padidintos talpos baterija

Jeigu su telefonu daug dirbate, filmuojate, pramogaujate ar užsiimate kita veikla arba pavargote nuo per greit ir per dažnai išsikraunančio Samsung S7 išmaniojo, turime geriausią sprendimą jums!

Padidintos talpos Samsung S7 telefonų baterijos – patogus būdas prailginti įrenginio veikimo laiką arba sumažinti reikalingų įkrovimų skaičių. Parduotuvėje Telefonubaterijos.lt internetu rasite daug neblogų pasiūlymų savo S7 išmaniojo telefono modelių padidintos talpos baterijoms pirkti.

Aktyvūs filtrai

Samsung S7 padidintos telefono baterijos internetu

Samsung S7 išmaniojo telefono modelio padidintos talpos baterijas patogu pirkti būtent internetu. Mūsų e-parduotuvėje rasite savo telefonų modeliams tinkančių baterijų labai patrauklia kaina. Atsidarius prekės puslapį iš karto matysite svarbiausią informaciją. Sužinosite ne tik apie baterijos talpą, tačiau pastebėsite ir kitus aktualius parametrus. 

Kas yra padidintos talpos telefonų baterijos?

Visų Samsung S7 telefonų baterijos yra ličio jonų akumuliatoriai. Svarbiausias akumuliatoriaus arba baterijos parametras yra baterijos talpa. Ji matuojama miliampervalandėmis (mAh) bei nurodo, kiek daug energijos sukaups baterija bei kaip ilgai ją bus galima naudoti iki kito įkrovimo.

Per laiką telefono baterijos talpa gali mažėti. Dėl naudojimo ir amžiaus mažėja baterijos potencialas. Kai kada net ir pagal jūsų poreikius Samsung S7 baterija per greit išsikraus. Tam yra sprendimas – padidintos talpos telefonų baterijos Samsung S7 telefonams. Jos leis ilgiau pramogauti, dirbti ar naudotis telefonu iki kol vėl reikės įkrauti.

Samsung S7 baterijos su padidinta talpa kaina

Pasinaudokite patogiu prekių rikiavimo įrankiu, kad rastumėte Samsung S7 bateriją patraukliausia kaina. Ieškokite ir baterijų, pažymėtų akcijos ženklu, kurias galėsite įsigyti pigiau.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį